• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 mrt. 09:30S.C. Elshout E1 (g) - White Demons E2 (g)DillenburchtDRUNEN
    2 mrt. 10:30S.C. Elshout D2 (g) - GHV D2 (g)DillenburchtDRUNEN
    2 mrt. 11:20S.C. Elshout D1# (g) - Taxandria D1 (g)DillenburchtDRUNEN
    2 mrt. 13:10S.C. Elshout DB2 (d) - Dynamico DB2# (d)DillenburchtDRUNEN
    3 mrt. 11:15S.C. Elshout DS2 (d) - Tachos DS3 (d)DillenburchtDRUNEN
    3 mrt. 12:45S.C. Elshout DS1 (d) - WeHaVe DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    5 mrt. 21:00H.M.C. Raamsdonksveer DMW2 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)DongemondRAAMSDONKSVEER
    9 mrt. 09:20S.C. Elshout F1 (g) - Avanti F2 (g)DillenburchtDRUNEN
    9 mrt. 09:40Avanti F1 (g) - S.C. Elshout F1 (g)DillenburchtDRUNEN
    9 mrt. 10:20Taxandria F2 (g) - S.C. Elshout F1 (g)DillenburchtDRUNEN
    9 mrt. 13:40HC Groot Venlo DB1 (d) - S.C. Elshout DB1# (d)EgerbosVENLO
    9 mrt. 19:00H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)DongemondRAAMSDONKSVEER
    9 mrt. 20:25Nieuwegein DS1 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)Sporthal Galecop NIEUWEGEIN
    10 mrt. 10:10White Demons DC1 (d) - S.C. Elshout DC1 (d)'t RuivenBERKEL-ENSCHOT
    10 mrt. 12:00Roef E1 (g) - S.C. Elshout E1 (g)StokeindMOERGESTEL
    10 mrt. 12:55Roef D1 (g) - S.C. Elshout D2 (g)StokeindMOERGESTEL
    10 mrt. 13:40Mixed Up/HVM DS1 (d) - S.C. Elshout DS2 (d)DriedorpWAGENBERG
    10 mrt. 15:40Roef DB1# (d) - S.C. Elshout DB2 (d)StokeindMOERGESTEL
    16 mrt. 09:00S.C. Elshout E1 (g) - Dongen E4 (g)DillenburchtDRUNEN
    16 mrt. 10:00S.C. Elshout D2 (g) - Dongen D3 (g)DillenburchtDRUNEN
    16 mrt. 10:50S.C. Elshout D1# (g) - Blauw Wit D1# (g)DillenburchtDRUNEN
    16 mrt. 11:45S.C. Elshout DC1 (d) - Dongen DC1# (d)DillenburchtDRUNEN
    16 mrt. 12:50S.C. Elshout DB2 (d) - GHV DB1# (d)DillenburchtDRUNEN
    16 mrt. 19:30S.C. Elshout DS4 (d) - Blauw Wit DS2 (d)DillenburchtDRUNEN
    17 mrt. 10:10S.C. Elshout DB1# (d) - Dynamico DB1# (d)DillenburchtDRUNEN
    17 mrt. 11:30S.C. Elshout DS2 (d) - Het Zonneke/O.H.C.'01 DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    17 mrt. 13:00S.C. Elshout DS1 (d) - DFS Arnhem DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos DS1 (d) - S.C. Elshout DS2 (d)22 - 19
    25 feb.Tachos DC1# (d) - S.C. Elshout DC1 (d)15 - 11
    25 feb.S.C. Elshout DB1# (d) - Bouwcenter Centen HVW DB1# (d)19 - 13
    25 feb.White Demons DS2 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)24 - 7
    25 feb.Tachos D2 (g) - S.C. Elshout D2 (g)18 - 6
    24 feb.Dongen DS1 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)26 - 26
    20 feb.S.C. Elshout DMW1 (d) - Orion R DMW1 (d)16 - 5
    18 feb.S.C. Elshout DC1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DC2 (d)16 - 22