• Elshout D1

  • S.C. Elshout D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hulten, Daniek vanTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag: Tijd: Trainer: Locatie:
    Dinsdag19.30-20.30uurDaniek / Ariane Sportzaal Kubus
    Donderdag19.00-20.00uur Marit Sportzaal D'Oultremont
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden S.C. Elshout D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roef D119133328518110429
    2S.C. Elshout D117140330217512728
    3Dynamico D319121633322211125
    4Taxandria D3188010210271-6116
    5HV Bommelerwaard D1197210224246-2216
    6Zephyr D1107121981346415
    7Dongen D2185013206278-7210
    8Avanti D4200119158409-2511
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkel, Yuna vanSpelend teamlid
    Besselaar, Jikke van denSpelend teamlid
    Beurden, Kim vanSpelend teamlid
    Damen, JanneSpelend teamlid
    Delft, Iris vanSpelend teamlid
    Fleuren, SanneSpelend teamlid
    Hoop, Liv van derSpelend teamlid
    Klijn, RenskeSpelend teamlid
    Muskens, MerleSpelend teamlid
    Pullens, YfkeSpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    S.C. Elshout D1

    D-Jeugd

    17,76

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,65

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd