• Elshout DC1

  • S.C. Elshout DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRol
    Man, Sandra deTechnische staf
    Veltman, WillTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag: Tijd: Trainer: Locatie:
    Maandag 19.00-20.00 uur Inge en Pien Sporthal De Overlaat
    Woensdag 19.00-20.30 uur Will en Britt Sporthal Dillenburcht
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden S.C. Elshout DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.C. Elshout DC117150238125512630
    2H.M.C. Raamsdonksveer DC21911264404083224
    3Heerle DC11611143222715123
    4Groene Ster DC11710163212715021
    5White Demons DC11810173202705021
    6United Breda DC1203017338448-1106
    7Dongen DC1162113237347-1105
    8Internos DC19108141230-892
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assem, Floor van denSpelend teamlid
    Beurden, Lieke vanSpelend teamlid
    Beurden, Sandra vanSpelend teamlid
    Hendriks, LoesSpelend teamlid
    Kort, Imke deSpelend teamlid
    Lucas, TessSpelend teamlid
    Pullens, SylkeSpelend teamlid
    Rooij, Femke vanSpelend teamlid
    Veltman, JaylySpelend teamlid
    Verhoeven, YfkeSpelend teamlid
    Weert, Maud vanSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    S.C. Elshout DC1

    Dames C-Jeugd

    22,41

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,76

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd