• Elshout Dames Midweekse competitie 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Noort-v.Iersel, Henriette vanTechnische staf
  • Trainingsschema

    Competitie: Dag: Tijd: Trainer: Locatie:
    Veld Donderdag 20.30-21.30 uur Ed Sportpark Den Donk
    Zaal Donderdag 20.00-21.15 uur Ed De Kubus
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 mei. 20:30Elshout DMW1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d)Den Donk Elshout
    3 jun. 20:30Elshout DMW1 (d) - Avanti DMW2 (d)Den Donk Elshout
    24 jun. 20:30Elshout DMW1 (d) - Avanti DMW1 (d)Den Donk Elshout
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Elshout DMW1 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti DMW22110252233
    2H.M.C. Raamsdonksveer DMW111008712
    3Elshout DMW110107701
    4White Demons DMW 210107701
    5H.V.M. DMW120111415-11
    6Mixed-Up DMW100000000
    7Avanti DMW110011518-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haan, Wies deSpelend teamlid
    Hansen-Klerks, JolandaSpelend teamlid
    Lommers, AngeliSpelend teamlid
    Musch-van Engelen, JacquelineSpelend teamlid
    Noort-v.Iersel, Henriette vanSpelend teamlid
    Sambeek-Kempenaars, Monique vanSpelend teamlid
    Sluisveld, Angelique vanSpelend teamlid
    Verhoeven, NienkeSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elshout DMW1

    Dames Midweekr

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd