• Elshout Dames Midweekse competitie 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Noort-v.Iersel, Henriette vanTechnische staf
  • Trainingsschema

    Competitie: Dag: Tijd: Trainer: Locatie:
    Veld Donderdag 20.30-21.30 uur Ed Sportpark Den Donk
    Zaal Donderdag 20.00-21.00 uur Ed Sportzaal D'Oultremontcollege
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 nov. 21:00Mixed-Up DMW2 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)Driedorp
    18 nov. 22:00Avanti DMW2 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)Dillenburcht
    21 dec. 20:30H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)Dongemond
    7 jan. 21:30United Breda/Orion R DMW1 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)Haagse Beemden
    26 jan. 21:00Desk DMW1 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)De Werft
    21 feb. 21:00White Demons DMW1 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)'t Ruiven
    7 apr. 20:30S.C. Elshout DMW1 (d) - Desk DMW1 (d)Den Donk Elshout
    21 apr. 20:30S.C. Elshout DMW1 (d) - Mixed-Up DMW2 (d)Den Donk Elshout
    19 mei. 20:30S.C. Elshout DMW1 (d) - Avanti DMW2 (d)Den Donk Elshout
    2 jun. 20:30S.C. Elshout DMW1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d)Den Donk Elshout
    16 jun. 20:30S.C. Elshout DMW1 (d) - United Breda/Orion R DMW1 (d)Den Donk Elshout
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.S.C. Elshout DMW1 (d) - White Demons DMW1 (d)9 - 13
  • Poulestanden S.C. Elshout DMW1 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer DMW1110010552
    2White Demons DMW1110013942
    3Avanti DMW200000000
    4Desk DMW100000000
    5United Breda/Orion R DMW100000000
    6S.C. Elshout DMW11001913-40
    7Mixed-Up DMW21001510-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broos, LiekeSpelend teamlid
    Coenen, AnneSpelend teamlid
    Haan, Wies deSpelend teamlid
    Hansen-Klerks, JolandaSpelend teamlid
    Hulten, Daniek vanSpelend teamlid
    Keetels, AnoukSpelend teamlid
    Lommers, AngeliSpelend teamlid
    Lommers, FloorSpelend teamlid
    Lommers, GitteSpelend teamlid
    Musch-van Engelen, JacquelineSpelend teamlid
    Noort-v.Iersel, Henriette vanSpelend teamlid
    Sambeek-Kempenaars, Monique vanSpelend teamlid
    Sluisveld, Angelique vanSpelend teamlid
    Verhoeven, NienkeSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    S.C. Elshout DMW1

    Dames Midweekr

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd