• Elshout Dames 1

  • S.C. Elshout DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Balen, Anouk vanOverige staf
    Helvert, Patrick vanTechnische staf
    Helvert, Patrick vanOverige stafAIS-contactpersoon
    Noort, Ilse vanOverige staf
    Noort, Inge vanTechnische staf
  • Trainingsschema

    Competitie: Dag: Tijd: Trainer: Locatie:
    Veld Dinsdag 20:00-21.30 uur Patrick/Nico Sporthal Dillenburcht
    Veld Donderdag 20.00-21.30 Patrick/Nico Sporthal Dillenburcht
    Zaal Dinsdag 19.15-20.45 uur Patrick/Nico Sporthal Dillenburcht
    Zaal Donderdag 20.00-21.30 uur Patrick Sportzaal De Kubus
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden S.C. Elshout DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer DS218161144729615133
    2S.C. Elshout DS11811344173506725
    3Internos DS21811253383043424
    4GHV DS11711153563065023
    5Dongen DS21610063843295520
    6United Breda/Orion R DS218738379401-2217
    7Groene Ster DS1186111390415-2513
    8RED-RAG/Tachos DS2175012283330-4710
    9Software Society/Avanti DS1183114319428-1097
    10Desk DS1182016326480-1544
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balen, Anouk vanSpelend teamlid
    Emmers, DaphneSpelend teamlid
    Flipsen, KristelSpelend teamlid
    Muskens, LotteSpelend teamlid
    Noort, Ilse vanSpelend teamlid
    Noort, Inge vanSpelend teamlid
    Pulles, SilvieSpelend teamlid
    Verhoeven, GuusjeSpelend teamlid
    Wanrooij, Amber vanSpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    S.C. Elshout DS1

    Dames Senioren

    23,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,39

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd