• Elshout Dames 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klerks, JorritTechnische staf
  • Trainingsschema

    Competitie: Dag: Tijd: Trainer: Locatie:
    Veld Dinsdag 20.00-21.00 uur Gerard Sportpark Den Donk
    Zaal Dinsdag 20.45-22.15 uur Gerard Sporthal Dillenburcht
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mei. 19:25E.H.V. DS2 (d) - Elshout DS3 (d)Strijp
    16 mei. 13:00Elshout DS3 (d) - Achilles '95 DS1 (d)Dillenburcht
    30 mei. 11:45Elshout DS3 (d) - Aristos DS1 (d)Dillenburcht
    5 jun. 16:00E.S.Z.V. Oktopus DS1 (d) - Elshout DS3 (d)T.U. Eindhoven
    12 jun. 19:20PSV Handbal DA1 (d) - Elshout DS3 (d)De Vijfkamp
    20 jun. 10:30Elshout DS3 (d) - E.H.V. DS2 (d)Dillenburcht
    27 jun. 11:00Achilles '95 DS1 (d) - Elshout DS3 (d)Atalanta
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 apr.Aristos DS1 (d) - Elshout DS3 (d)
  • Poulestanden Elshout DS3 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen DS33300564796
    2Blauw Wit DS222003822164
    3H.M.C. Raamsdonksveer DS33201403644
    4R.H.V. DS231116445193
    5handbalshop.nl/Witte Ster DS23111534943
    6Novitas DS11100242132
    7GHV DS2110010912
    8H.V.M. DS13102585442
    9Elshout DS320112627-11
    10Groene Ster DS230124153-121
    11Heerle DS410011420-60
    12United Breda/Orion R DS330034182-410

    Poulestanden Elshout DS3 (3116 Dames Senioren voorjaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '95 DS100000000
    2Aristos DS100000000
    3E.H.V. DS200000000
    4Elshout DS300000000
    5E.S.Z.V. Oktopus DS100000000
    6PSV Handbal DA100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eekels, AnoukSpelend teamlid
    Hendriks, MichèleSpelend teamlid
    Klerks, MarielleSpelend teamlid
    Klijn, DaniekSpelend teamlid
    Klijn, MaudSpelend teamlid
    Rooij, Sharon vanSpelend teamlid
    Turkenburg, EmmySpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    E.H.V. DS2 (d)

    VS

    Elshout DS3 (d)

    08 mei 202119:25 uur
    Strijp zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elshout DS3

    Dames Senioren voorjaar

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd