Trainingen

Zaalcompetitie Elshout DS1 Zaal
Zaalcompetitie
dinsdag 19:45 - 21:15 Team training Sporthal Dillenburcht Mark Ellson, Nico Pol, Roland Kop
vrijdag 19:00 - 20:30 Team training Die Heygrave Mark Ellson, Nico Pol, Roland Kop
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Sporthal Dillenburcht Mark Ellson
 
Zaalcompetitie Elshout DS2 Zaal
Zaalcompetitie
dinsdag 19:45 - 21:15 Team training Sporthal Dillenburcht Mark Ellson, Nico Pol, Roland Kop
vrijdag 19:00 - 20:30 Team training Die Heygrave Mark Ellson, Nico Pol, Roland Kop
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Sporthal Dillenburcht Mark Ellson
 
Zaalcompetitie Elshout DS3 Zaal
Zaalcompetitie
dinsdag 21:00 - 22:30 Team training Sporthal Dillenburcht Arianne Vermeegen-Veldsink
spacer
Veldcompetitie
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Arianne Vermeegen-Veldsink
 
Zaalcompetitie Elshout DS4 Zaal
Zaalcompetitie
donderdag 20:00 - 21:15 Team training De Kubus
spacer
Veldcompetitie
donderdag 20:30 - 21:30 Team training Sportpark Den Donk
 
Zaalcompetitie Elshout DMW1
Zaalcompetitie
donderdag 20:00 - 21:15 Team training De Kubus Ed van Delft
spacer
Veldcompetitie
donderdag 20:30 - 21:30 Team training Sportpark Den Donk Ed van Delft
 
Veldcompetitie Elshout DS1 Veld
Veldcompetitie
donderdag 20:30 - 21:30 Team training Sportpark Den Donk Ed van Delft
 
Beachcompetitie Elshout DS2 Beach
Veldcompetitie
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Gerard de Wit
 
A Elshout DA1#
Zaalcompetitie
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training Sporthal Dillenburcht Anthony van Wanrooij, Marit Smits
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Sporthal Overlaat Anthony van Wanrooij, Marit Smits
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 19:30 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Anthony van Wanrooij, Marit Smits
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Anthony van Wanrooij, Marit Smits
 
B Elshout DB1
Zaalcompetitie
woensdag 18:30 - 20:00 Team training Sporthal Overlaat Jeroen Akkermans
vrijdag 18:00 - 19:00 Team training D'Oultremontcollege Jeroen Akkermans
spacer
Veldcompetitie
maandag 19:00 - 20:00 Team training Sportpark Den Donk Jeroen Akkermans
woensdag 19:45 - 21:00 Team training Sportpark Den Donk Jeroen Akkermans
 
C Elshout C1
Zaalcompetitie
maandag 19:00 - 20:00 Team training D'Oultremontcollege Gerard de Wit
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Sporthal Dillenburcht Gerard de Wit
spacer
Veldcompetitie
maandag 19:00 - 20:00 Team training Sportpark Den Donk Gerard de Wit
woensdag 19:30 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Gerard de Wit
 
D Elshout D1
Zaalcompetitie
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Sporthal Dillenburcht Gerrie Couwenberg
woensdag 19:00 - 20:00 Team training D'Oultremontcollege Gerrie Couwenberg
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training Sportpark Den Donk Gerrie Couwenberg
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Sportpark Den Donk Gerrie Couwenberg
 
E Elshout E1#
Zaalcompetitie
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Sporthal Dillenburcht Werner van Delft, Daniek Klijn
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 18:15 - 19:30 Extra team training Sportpark Den Donk Werner van Delft, Daniek Klijn
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Sportpark Den Donk Werner van Delft, Daniek Klijn
 
F Elshout F1#
Zaalcompetitie
donderdag 18:15 - 19:15 Team training Gymzaal Basisschool Daniek van Hulten, Guusje Verhoeven
spacer
Veldcompetitie
donderdag 18:15 - 19:15 Team training Sportpark Den Donk Daniek van Hulten
 
F Elshout F2
Zaalcompetitie
woensdag 18:15 - 19:15 Team training Gymzaal Basisschool Anne Kolmans, Ilse van Noort
spacer
Veldcompetitie
donderdag 18:15 - 19:15 Team training Sportpark Den Donk Anne Kolmans, Ilse van Noort
 
Adverteerders
Terug naar boven