Trainingen

Zaalcompetitie Elshout DS1 Zaal
Zaalcompetitie
dinsdag 20:00 - 20:30 Keepers training Sporthal Dillenburcht
dinsdag 20:30 - 22:00 Team training Sporthal Dillenburcht
vrijdag 19:00 - 20:30 Team training Die Heygrave
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Sporthal Dillenburcht
vrijdag 19:00 - 20:30 Team training Die Heygrave
 
Zaalcompetitie Elshout DS2 Zaal
Zaalcompetitie
dinsdag 20:30 - 22:00 Team training Sporthal Dillenburcht Nico Pol
vrijdag 19:00 - 20:30 Team training Die Heygrave Nico Pol
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Sporthal Dillenburcht Nico Pol
vrijdag 19:00 - 20:30 Team training Die Heygrave Nico Pol
 
Zaalcompetitie Elshout DS3 Zaal
Zaalcompetitie
dinsdag 19:30 - 20:30 Team training Sporthal Dillenburcht Gerard de Wit
spacer
Veldcompetitie
donderdag 19:30 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Gerard de Wit
 
Zaalcompetitie Elshout DS4 Zaal
Zaalcompetitie
donderdag 20:00 - 21:15 Team training De Kubus Ed van Delft
 
Zaalcompetitie Elshout DMW1
Zaalcompetitie
donderdag 20:00 - 21:15 Team training De Kubus Ed van Delft
spacer
Veldcompetitie
donderdag 20:30 - 21:30 Team training Sportpark Den Donk Ed van Delft
 
Veldcompetitie Elshout DS1 Veld
Veldcompetitie
donderdag 20:30 - 21:30 Team training Sportpark Den Donk Ed van Delft
 
A Elshout DA1#
Zaalcompetitie
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training Sporthal Dillenburcht Anthony van Wanrooij
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Sporthal Overlaat Anthony van Wanrooij
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 19:30 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Anthony van Wanrooij
donderdag 19:00 - 20:30 Team training Sportpark Den Donk Anthony van Wanrooij
 
B Elshout DB1
Zaalcompetitie
maandag 19:00 - 20:00 Team training D'Oultremontcollege Jeroen Akkermans
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Sporthal Dillenburcht Jeroen Akkermans
spacer
Veldcompetitie
maandag 19:00 - 20:00 Team training Sportpark Den Donk Jeroen Akkermans
woensdag 19:45 - 21:00 Team training Sportpark Den Donk Jeroen Akkermans
 
D Elshout D2
Zaalcompetitie
dinsdag 18:00 - 19:00 Extra team training Sporthal Dillenburcht Gerrie Couwenberg
woensdag 18:00 - 19:00 Team training D'Oultremontcollege Daniek Klijn
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 18:15 - 19:30 Extra team training Sportpark Den Donk Gerrie Couwenberg
woensdag 18:30 - 19:30 Team training Sportpark Den Donk Daniek Klijn
 
D Elshout D1
Zaalcompetitie
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Sporthal Dillenburcht Gerrie Couwenberg
woensdag 19:00 - 20:00 Team training D'Oultremontcollege Gerrie Couwenberg
spacer
Veldcompetitie
dinsdag 18:15 - 19:30 Extra team training Sportpark Den Donk Gerrie Couwenberg
woensdag 19:00 - 20:00 Team training Sportpark Den Donk Gerrie Couwenberg
 
E Elshout E1#
Zaalcompetitie
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Sporthal Dillenburcht Daniek van Hulten, Werner van Delft
spacer
Veldcompetitie
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Sportpark Den Donk Daniek van Hulten, Werner van Delft
 
F Elshout F1#
Zaalcompetitie
donderdag 18:15 - 19:15 Team training Gymzaal Basisschool Anne Kolmans
spacer
Veldcompetitie
donderdag 18:15 - 19:15 Team training Sportpark Den Donk Anne Kolmans
 
Adverteerders
Terug naar boven