ZO-BR DS-04 Z

Senioren - Elshout DS3

Teamleden

Spelers
Angela Albers        
Britt de Bont        
Eline Dekkers        
Krissie Elshout        
Eefje Groenendaal        
Michèle Hendriks        
Marielle Klerks        
Manon Klerks        
Eline Koppenhol        
Natasja van den Nieuwenhuijzen-Ververs        
Ariane Rombouts        
Sharon van Rooij        
Emmy Turkenburg        
Arianne Vermeegen-Veldsink        
Dian van Wanrooij        
 
Overige teamleden
Arianne Vermeegen-Veldsink Trainer
Jorrit Klerks Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Accommodatie Aanwezig
C 24-02-2019 09:15 H.C.B. '92 DS1 Elshout DS3 2028 De Braken
C 16-03-2019 19:45 Elshout DS3 K.P.J. Beek en Donk DS1 3699 Sporthal Dillenburg
C 23-03-2019 19:15 Elshout DS3 Jupiter '75 DS1 4924 Sporthal Dillenburg
C 06-04-2019 20:00 Groesbeeks Glorie DS2 Elshout DS3 398 Heuvelland

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 20:30 Elshout DS3 Tremeg DS2 5398 14-17
C 10-02-2019 16:30 Aristos DS3 Elshout DS3 1906 9-15
C 02-02-2019 19:15 Elshout DS3 Zephyr DS1 2076 16-17
C 27-01-2019 10:00 Lido DS2 Elshout DS3 Kort, R de 1913 7-18
C 19-01-2019 19:00 Elshout DS3 Lido DS1 2888 19-16
C 14-01-2019 19:45 K.P.J. Beek en Donk DS1 Elshout DS3 779 16-10
C 12-01-2019 18:50 G.H.V. DS2 Elshout DS3 4196 3-20
C 05-01-2019 18:00 Elshout DS3 Taxandria DS2 874 28-10
C 15-12-2018 19:00 Elshout DS3 Groesbeeks Glorie DS2 5384 17-21
C 09-12-2018 13:40 Jupiter Elshout DS3 3802 10-15
C 24-11-2018 20:30 Elshout DS3 H.C.B. 3898 21-16
C 20-11-2018 20:00 Elshout DS3 Aristos DS3 665 30-15
C 18-11-2018 12:30 Tremeg DS2 Elshout DS3 280 25-25
C 07-11-2018 20:00 Zephyr DS1 Elshout DS3 701 13-18
C 27-10-2018 20:30 Elshout DS3 Lido DS2 Kim van Logten (Scheidsrechter)… (+2) 3318 21-12
C 21-10-2018 10:55 Taxandria DS2 Elshout DS3 6581 9-20
C 14-10-2018 12:20 Lido DS1 Elshout DS3 469 18-13
C 06-10-2018 19:15 Elshout DS3 G.H.V. DS2 3050 19-2

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Lido DS1 17 30 15 2 0 382 232 150
2 K.P.J. Beek en Donk DS1 18 30 15 3 0 369 210 159
3 Elshout DS3 18 25 12 5 1 339 236 103
4 Groesbeeks Glorie DS2 17 24 12 5 0 267 200 67
5 H.C.B. '92 DS1 18 21 10 7 1 236 230 6
6 Tremeg DS2 18 20 9 7 2 365 349 16
7 Zephyr DS1 17 18 9 8 0 275 267 8
8 Jupiter '75 DS1 17 16 7 8 2 227 215 12
9 Lido DS2 17 10 4 11 2 246 263 -17
10 Aristos DS3 18 9 4 13 1 240 347 -107
11 G.H.V. DS2 18 5 2 15 1 191 366 -175
12 Taxandria DS2 17 2 0 15 2 169 391 -222

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
di 02-10-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 09-10-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 16-10-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 23-10-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 30-10-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 06-11-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 13-11-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 20-11-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 27-11-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 04-12-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 11-12-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 18-12-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 25-12-18 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 01-01-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 08-01-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 15-01-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 22-01-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 29-01-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 05-02-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 12-02-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 19-02-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 26-02-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 05-03-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 12-03-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 19-03-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 26-03-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 02-04-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 09-04-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 16-04-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 23-04-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 30-04-19 21:00 - 22:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
donderdag 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
do 04-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven