Dames Senioren Zaal

Senioren - Elshout DS4 Zaal

,28298,28298

Teamleden

Spelers
Bauke van Alphen        
Lotte Beekmans        
Laurie Biekens        
Imke van Bladel        
Lieke Broos        
Anne Coenen        
Daniek van Hulten        
Anouk Keetels        
Judith Kolmans        
Floor Lommers        
 
Overige teamleden
Hans van Hulten Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 07-04-2019 14:50 Mixed-Up DS2 (d) Novitas DS1 (d) 508 14-26
C 07-04-2019 13:15 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS4 (d) Elshout DS4 (d) 9095 21-6
C 07-04-2019 11:55 United Breda/Orion R DS4 (d) Heerle DS3 (d) 1266 20-19
C 07-04-2019 11:00 H.V.M. DS1 (d) Dongen DS3 (d) 10389 14-18
C 07-04-2019 11:00 handbalshop.nl/Witte Ster DS2 (d) Groene Ster DS2 (d) 1081 13-11
C 06-04-2019 19:30 De Beuk DS1 (d) HC Zeeland DS2 (d) 6076 21-17
C 31-03-2019 12:00 Novitas DS1 (d) H.V.M. DS1 (d) 10388 34-12
C 24-03-2019 10:30 HC Zeeland DS2 (d) handbalshop.nl/Witte Ster DS2 (d) 2344 18-16
C 24-03-2019 12:40 Heerle DS3 (d) De Beuk DS1 (d) 4008 18-28
C 24-03-2019 13:30 Dongen DS3 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS4 (d) 4680 33-13
C 24-03-2019 13:30 Elshout DS4 (d) United Breda/Orion R DS4 (d) 9094 11-31
C 24-03-2019 15:10 Groene Ster DS2 (d) Mixed-Up DS2 (d) 4123 23-9
C 23-03-2019 20:30 Elshout DS4 (d) H.V.M. DS1 (d) 10379 10-26
C 17-03-2019 14:50 Mixed-Up DS2 (d) handbalshop.nl/Witte Ster DS2 (d) 3148 17-10
C 17-03-2019 11:00 H.V.M. DS1 (d) Groene Ster DS2 (d) 10387 9-17
C 17-03-2019 11:55 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS4 (d) Novitas DS1 (d) 3031 15-29
C 17-03-2019 12:15 Heerle DS3 (d) HC Zeeland DS2 (d) 1462 14-12
C 17-03-2019 14:10 De Beuk DS1 (d) Elshout DS4 (d) 9093 32-3
C 16-03-2019 20:50 United Breda/Orion R DS4 (d) Dongen DS3 (d) 2208 22-28
C 24-02-2019 16:00 handbalshop.nl/Witte Ster DS2 (d) H.V.M. DS1 (d) 10386 15-11
C 24-02-2019 16:15 Groene Ster DS2 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS4 (d) 786 26-8
C 24-02-2019 15:30 Elshout DS4 (d) Heerle DS3 (d) 9092 7-28
C 24-02-2019 12:45 HC Zeeland DS2 (d) Mixed-Up DS2 (d) 5056 21-10
C 24-02-2019 11:50 Novitas DS1 (d) United Breda/Orion R DS4 (d) 2548 33-14
C 24-02-2019 13:30 Dongen DS3 (d) De Beuk DS1 (d) 1978 13-10

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Acritas DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Aristos DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elshout DS4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GHV DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helios '72/Habo '95 DS4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lido DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Manual DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 PSV Handbal DS4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roef DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Taxandria DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tremeg DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wittenhorst DS1 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
donderdag 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
do 04-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
donderdag 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
do 04-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 11-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 18-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 25-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 01-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 08-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 15-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 22-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 29-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 06-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 13-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 20-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 27-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 03-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 10-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 17-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 24-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 31-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 07-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 14-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 21-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 28-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 07-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 14-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 21-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 28-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 04-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 11-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 18-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 25-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 02-05-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven