E-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout E1#

Teamleden

Spelers
Mala Aerts        
Janne Damen        
Iris van Delft        
Vera van Engelen        
Imke van Hensbergen        
Roan de Jong        
Lotte Klijn        
Sanne van Rooij        
Lisa Schoenmakers        
Eefje van Wezel        
 
Overige teamleden
Werner van Delft Trainer
Daniek Klijn Trainer
Chantal van Hensbergen - Oome Coach
Erica Klijn Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 16-06-2019 12:35 RED-RAG/Tachos E2# (g) Blauw Wit E1# (g) 8991 0-0
C 15-06-2019 10:00 Elshout E1# (g) Desk E1 (g) 8903 0-0
C 04-06-2019 18:00 Avanti E1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) 8952 0-0
C 02-06-2019 10:45 Blauw Wit E1# (g) Elshout E1# (g) 8812 0-0
C 02-06-2019 10:00 Desk E1 (g) Avanti E1 (g) 8768 0-0
C 02-06-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) RED-RAG/Tachos E2# (g) 8861 0-0
C 26-05-2019 10:25 RED-RAG/Tachos E2# (g) Desk E1 (g) 8718 0-0
C 26-05-2019 10:00 Blauw Wit E1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) 8630 0-0
C 25-05-2019 12:30 Avanti E1 (g) Elshout E1# (g) 8678 0-0
C 19-05-2019 10:50 Desk E1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) 8491 0-0
C 18-05-2019 12:30 Avanti E1 (g) Blauw Wit E1# (g) 8588 0-0
C 18-05-2019 10:00 Elshout E1# (g) RED-RAG/Tachos E2# (g) 8540 0-0
C 12-05-2019 11:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Elshout E1# (g) 8402 0-0
C 12-05-2019 10:00 Blauw Wit E1# (g) Desk E1 (g) 8353 0-0
C 12-05-2019 09:30 RED-RAG/Tachos E2# (g) Avanti E1 (g) 8445 0-0
C 14-04-2019 10:45 Blauw Wit E1# (g) RED-RAG/Tachos E2# (g) 8264 0-0
C 14-04-2019 10:00 Desk E1 (g) Elshout E1# (g) 8215 0-0
C 14-04-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Avanti E1 (g) 8310 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 07-04-2019 15:10 Blauw Wit E1# (g) R.H.V. E1 (g) 10526 0-0
C 06-04-2019 12:40 Avanti E1 (g) White Demons E1 (g) 521 0-0
C 06-04-2019 11:05 DOS'80/Olympia'89 E1# (g) Elshout E1# (g) 4080 0-0
C 06-04-2019 10:35 Roef E1# (g) RED-RAG/Tachos E1 (g) 2900 0-0
C 31-03-2019 10:45 Elshout E1# (g) R.H.V. E1 (g) 10524 0-0
C 24-03-2019 10:25 RED-RAG/Tachos E1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) 3446 0-0
C 24-03-2019 10:00 R.H.V. E2 (g) Avanti E1 (g) 1422 0-0
C 23-03-2019 09:45 Elshout E1# (g) Blauw Wit E1# (g) 2435 0-0
C 23-03-2019 09:15 White Demons E1 (g) Roef E1# (g) 745 0-0
C 17-03-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) White Demons E1 (g) 7164 0-0
C 16-03-2019 16:55 DOS'80/Olympia'89 E1# (g) RED-RAG/Tachos E1 (g) 1298 0-0
C 16-03-2019 12:40 R.H.V. E1 (g) Avanti E1 (g) 10523 0-0
C 16-03-2019 11:40 Roef E1# (g) R.H.V. E2 (g) 6191 0-0
C 10-03-2019 10:00 Roef E1# (g) R.H.V. E1 (g) 10522 0-0

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
dinsdag 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
di 19-03-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 03-10-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 10-10-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 17-10-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 24-10-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 31-10-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 07-11-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 14-11-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 21-11-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 28-11-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 05-12-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 12-12-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 19-12-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 26-12-18 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 02-01-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 09-01-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 16-01-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 23-01-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 30-01-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 06-02-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 13-02-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 20-02-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 27-02-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 06-03-19 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven