Dames A-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout DA1#

Teamleden

Spelers
Lotte van Bladel        
Daantje Cuijpers        
Anouk Eekels        
Sanne de Hart        
Maureen van Heeswijk        
Laurie van Hulten        
Demi Jonkers        
Maud Klijn        
Sanne Knippels        
Romy van Oorschot        
Silvie Pulles        
Pien Simons        
Maud Smits        
Guusje Verhoeven        
 
Overige teamleden
Anthony van Wanrooij Trainer/coach
Meggie van Bokhoven Coach
Angelique van Sluisveld Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 19:25 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) R.H.V. DA1 (d)
C 17-11-2019 11:10 Tremeg DA1 (d) Bedo DA1 (d)
C 17-11-2019 12:10 Elshout DA1 (d) United Breda/Orion R DA1 (d)
C 17-11-2019 12:30 Handbal Someren DA1 (d) Blauw Wit DA1 (d)
C 24-11-2019 15:10 RED-RAG/Tachos DA2 (d) United Breda/Orion R DA1 (d)
C 24-11-2019 11:50 R.H.V. DA1 (d) Elshout DA1 (d)
C 24-11-2019 11:00 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) Blauw Wit DA1 (d)
C 24-11-2019 11:00 Bedo DA1 (d) Handbal Someren DA1 (d)
C 24-11-2019 10:35 Roef DA1# (d) Tremeg DA1 (d)
C 01-12-2019 13:50 Blauw Wit DA1 (d) Bedo DA1 (d)
C 01-12-2019 12:10 Elshout DA1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d)
C 01-12-2019 11:00 RED-RAG/Tachos DA2 (d) R.H.V. DA1 (d)
C 01-12-2019 10:15 Handbal Someren DA1 (d) Roef DA1# (d)
C 08-12-2019 10:35 Roef DA1# (d) Bedo DA1 (d)
C 08-12-2019 12:00 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) RED-RAG/Tachos DA2 (d)
C 08-12-2019 12:10 Elshout DA1 (d) Blauw Wit DA1 (d)
C 08-12-2019 14:20 United Breda/Orion R DA1 (d) Tremeg DA1 (d)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 22-09-2019 14:30 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA1 (d) United Breda/Orion R DA1 (d) 8670 33-13
C 21-09-2019 18:45 DOS'80/Olympia'89 DA1 (d) Dongen DA1 (d) 8626 0-0
C 15-09-2019 13:40 United Breda/Orion R DA1 (d) Heerle DA1 (d) 8580 0-0
C 15-09-2019 13:20 Dongen DA1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA1 (d) 8490 0-0
C 15-09-2019 11:00 Elshout DA1 (d) DOS'80/Olympia'89 DA1 (d) 8535 17-14
C 08-09-2019 14:20 Dongen DA1 (d) Elshout DA1 (d) 8397 0-0
C 08-09-2019 13:20 Heerle DA1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA1 (d) 8443 0-0
C 07-09-2019 17:40 DOS'80/Olympia'89 DA1 (d) United Breda/Orion R DA1 (d) 8358 26-9
C 01-09-2019 14:30 Heerle DA1 (d) DOS'80/Olympia'89 DA1 (d) 8268 0-0
C 01-09-2019 13:50 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA1 (d) Elshout DA1 (d) 8219 18-15
C 01-09-2019 10:00 United Breda/Orion R DA1 (d) Dongen DA1 (d) 8313 0-0
C 25-08-2019 15:15 Dongen DA1 (d) Heerle DA1 (d) 8131 0-0
C 25-08-2019 11:00 Elshout DA1 (d) United Breda/Orion R DA1 (d) 8178 21-14
C 24-08-2019 18:10 DOS'80/Olympia'89 DA1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA1 (d) 8087 10-19
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 10-11-2019 14:10 Blauw Wit DA1 (d) R.H.V. DA1 (d) 6878 10-2
C 10-11-2019 10:35 Roef DA1# (d) RED-RAG/Tachos DA2 (d) 3198 20-19
C 10-11-2019 10:15 Handbal Someren DA1 (d) Tremeg DA1 (d) 2503 18-22
C 10-11-2019 10:00 United Breda/Orion R DA1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) 2074 17-20
C 03-11-2019 12:10 Elshout DA1 (d) Roef DA1# (d) 7253 33-9
C 03-11-2019 12:40 Tremeg DA1 (d) Blauw Wit DA1 (d) 6746 15-25
C 03-11-2019 14:45 R.H.V. DA1 (d) United Breda/Orion R DA1 (d) 2037 13-10
C 03-11-2019 16:50 RED-RAG/Tachos DA2 (d) Bedo DA1 (d) 7468 9-18
C 27-10-2019 16:15 Blauw Wit DA1 (d) United Breda/Orion R DA1 (d) 3541 31-12
C 27-10-2019 12:10 Bedo DA1 (d) Elshout DA1 (d) 5836 10-17
C 27-10-2019 10:35 Roef DA1# (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) 2987 20-12
C 27-10-2019 10:15 Handbal Someren DA1 (d) RED-RAG/Tachos DA2 (d) 7182 26-18
C 13-10-2019 16:40 RED-RAG/Tachos DA2 (d) Tremeg DA1 (d) 2555 16-27
C 13-10-2019 15:10 R.H.V. DA1 (d) Roef DA1# (d) 4046 11-18
C 13-10-2019 14:30 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) Bedo DA1 (d) 4547 5-12
C 13-10-2019 12:10 Elshout DA1 (d) Handbal Someren DA1 (d) 5172 25-16
C 06-10-2019 10:00 Bedo DA1 (d) R.H.V. DA1 (d) 4721 5-7
C 06-10-2019 10:00 Roef DA1# (d) United Breda/Orion R DA1 (d) 2904 21-18
C 06-10-2019 11:10 Tremeg DA1 (d) Elshout DA1 (d) 5402 27-23
C 06-10-2019 12:15 Handbal Someren DA1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) 5203 19-14
C 29-09-2019 13:05 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 (d) Tremeg DA1 (d) 1859 13-15
C 29-09-2019 12:55 R.H.V. DA1 (d) Handbal Someren DA1 (d) 4089 20-11
C 29-09-2019 11:50 United Breda/Orion R DA1 (d) Bedo DA1 (d) 6474 13-12
C 29-09-2019 11:00 RED-RAG/Tachos DA2 (d) Blauw Wit DA1 (d) 7023 6-26

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA1 3 6 3 0 0 70 38 32
2 Elshout DA1 3 4 2 1 0 53 46 7
3 DOS'80/Olympia'89 DA1 3 2 1 2 0 50 45 5
4 United Breda/Orion R DA1 3 0 0 3 0 36 80 -44

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Blauw Wit DA1 4 8 4 0 0 92 35 57
2 Tremeg DA1 5 8 4 1 0 106 95 11
3 Roef DA1# 5 8 4 1 0 88 93 -5
4 Elshout DA1 4 6 3 1 0 98 62 36
5 R.H.V. DA1 5 6 3 2 0 53 54 -1
6 Bedo DA1 5 4 2 3 0 57 51 6
7 Handbal Someren DA1 5 4 2 3 0 90 99 -9
8 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 5 2 1 4 0 64 83 -19
9 United Breda/Orion R DA1 5 2 1 4 0 70 97 -27
10 RED-RAG/Tachos DA2 5 0 0 5 0 68 117 -49

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 19:00 - 20:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 19:00 - 20:30 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
dinsdag 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
donderdag 19:00 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven