Dames B-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout DB1

Teamleden

Spelers
Sien van den Assem        
Gitte van Bladel        
Robin van Delft        
Nikki van Delft        
Britt van Falier        
Floortje van den Heuvel        
Veerle de Jong        
Kelly Musters        
Debby van Oorschot        
Laura van Sambeek        
Anouk van Sambeek        
Babet Scheij        
Britt Verbeek        
 
Overige teamleden
Jeroen Akkermans Trainer
Rianne van Bladel Coach
Jan van Delft Coach
Monique van Sambeek Coach
Joyce Verbeek Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 02-02-2020 09:15 Avanti DB1# (d) Heerle DB2 (d)
C 02-02-2020 12:15 Dongen DB1 (d) E.O.C. DB1 (d)
C 02-02-2020 13:00 O.H.C. '01 DB1 (d) GHV DB1# (d)
C 02-02-2020 13:00 Internos DB2# (d) Elshout DB1 (d)
C 08-02-2020 19:00 GHV DB1# (d) Dongen DB1 (d)
C 09-02-2020 12:40 Heerle DB2 (d) Internos DB2# (d)
C 09-02-2020 12:10 Elshout DB1 (d) O.H.C. '01 DB1 (d)
C 09-02-2020 11:35 E.O.C. DB1 (d) White Demons DB1 (d)
C 16-02-2020 10:00 White Demons DB1 (d) handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d)
C 16-02-2020 11:00 E.O.C. DB1 (d) GHV DB1# (d)
C 16-02-2020 12:40 Dongen DB1 (d) Elshout DB1 (d)
C 16-02-2020 14:00 O.H.C. '01 DB1 (d) Heerle DB2 (d)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 26-01-2020 10:00 Elshout DB1 Avanti DB1# (d) G (Gerard) de Wit 7992 11 - 7
C 19-01-2020 11:15 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) Elshout DB1 D (Davey) Kuijten 7836 10 - 12
C 21-12-2019 vervallen H.V.M. DB2 (d) Elshout DB1 C (Tinie) van Vuuren 6529
C 15-12-2019 12:40 Heerle DB2 (d) Elshout DB1 M. (Meike) Smeekens 5870 3 - 17
C 08-12-2019 10:00 Elshout DB1 White Demons DB1 (d) G (Gerard) de Wit 7098 9 - 6
C 01-12-2019 10:00 Elshout DB1 GHV DB1# (d) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 4218 8 - 8
C 24-11-2019 11:50 E.O.C. DB1 (d) Elshout DB1 R. (Ronnie) Onwijn 7160 20 - 7
C 17-11-2019 10:00 Elshout DB1 Dongen DB1 (d) W (Wim) de Hart 4727 19 - 16
C 10-11-2019 13:00 O.H.C. '01 DB1 (d) Elshout DB1 L. (Linda) Palmen-van Vugt 8026 19 - 13
C 03-11-2019 11:00 Elshout DB1 Internos DB2# (d) I. (Ilse) van Noort 2846 14 - 14
C 27-10-2019 10:00 Avanti DB1# (d) Elshout DB1 A (Annemiek) Wagemakers 1873 9 - 8
C 13-10-2019 10:00 Elshout DB1 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) I. (Ilse) van Noort 1891 17 - 12
C 29-09-2019 vervallen Elshout DB1 H.V.M. DB2 (d) 6148
C 22-09-2019 11:00 Avanti DB1# (d) Elshout DB1 L (Luke Jesse) Koppenhol 8721 8 - 10
C 15-09-2019 10:00 Elshout DB1 GHV DB1 (d) A (Albert) van der Sanden 8542 13 - 11
C 08-09-2019 13:40 Roef DB1# (d) Elshout DB1 B. (Bjorn) van de Langenberg 8403 15 - 13
C 01-09-2019 10:00 White Demons DB1 (d) Elshout DB1 Afgeschermd 8226 10 - 13
C 25-08-2019 10:00 Elshout DB1 DOS'80/Olympia'89 DB2 (d) M (Marloes) Rombouts 8186 7 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 22-09-2019 11:00 Avanti DB1# (d) Elshout DB1 (d) 8721 8-10
C 22-09-2019 10:00 White Demons DB1 (d) DOS'80/Olympia'89 DB2 (d) 8678 6-10
C 21-09-2019 10:30 GHV DB1 (d) Roef DB1# (d) 8633 22-21
C 15-09-2019 13:40 Roef DB1# (d) White Demons DB1 (d) 8497 8-18
C 15-09-2019 10:00 Elshout DB1 (d) GHV DB1 (d) 8542 13-11
C 14-09-2019 16:55 DOS'80/Olympia'89 DB2 (d) Avanti DB1# (d) 8589 20-6
C 08-09-2019 13:40 Roef DB1# (d) Elshout DB1 (d) 8403 15-13
C 08-09-2019 11:00 Avanti DB1# (d) White Demons DB1 (d) 8453 14-10
C 07-09-2019 10:00 GHV DB1 (d) DOS'80/Olympia'89 DB2 (d) 8365 12-16
C 01-09-2019 10:30 Avanti DB1# (d) GHV DB1 (d) 8276 14-7
C 01-09-2019 10:00 White Demons DB1 (d) Elshout DB1 (d) 8226 10-13
C 31-08-2019 18:10 DOS'80/Olympia'89 DB2 (d) Roef DB1# (d) 8322 24-6
C 25-08-2019 13:40 Roef DB1# (d) Avanti DB1# (d) 8138 9-19
C 25-08-2019 10:00 Elshout DB1 (d) DOS'80/Olympia'89 DB2 (d) 8186 7-8
C 24-08-2019 11:00 GHV DB1 (d) White Demons DB1 (d) 8094 16-12
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 26-01-2020 14:10 Dongen DB1 (d) White Demons DB1 (d) 5642 0-0
C 26-01-2020 11:45 E.O.C. DB1 (d) O.H.C. '01 DB1 (d) 4085 0-0
C 26-01-2020 11:40 Heerle DB2 (d) handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) 2848 0-0
C 26-01-2020 10:00 Elshout DB1 (d) Avanti DB1# (d) 7992 11-7
C 25-01-2020 10:55 GHV DB1# (d) Internos DB2# (d) 2104 29-31
C 19-01-2020 09:15 Avanti DB1# (d) GHV DB1# (d) 4348 15-16
C 19-01-2020 11:15 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) Elshout DB1 (d) 7836 10-12
C 19-01-2020 13:00 O.H.C. '01 DB1 (d) Dongen DB1 (d) 3170 11-17
C 19-01-2020 13:15 Internos DB2# (d) E.O.C. DB1 (d) 7502 14-17
C 12-01-2020 13:25 Dongen DB1 (d) Internos DB2# (d) 1455 14-15
C 12-01-2020 13:00 GHV DB1# (d) handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) 6216 21-7
C 12-01-2020 12:50 E.O.C. DB1 (d) Avanti DB1# (d) 4793 27-6
C 12-01-2020 12:00 O.H.C. '01 DB1 (d) White Demons DB1 (d) 2040 15-14
C 05-01-2020 10:15 Avanti DB1# (d) Dongen DB1 (d) 4216 11-9
C 05-01-2020 10:00 White Demons DB1 (d) Heerle DB2 (d) 2854 16-10
C 05-01-2020 10:45 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) E.O.C. DB1 (d) 2511 5-12
C 05-01-2020 11:35 Internos DB2# (d) O.H.C. '01 DB1 (d) 3360 19-18
C 15-12-2019 13:15 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) Dongen DB1 (d) 6234 8-22
C 15-12-2019 12:40 Heerle DB2 (d) Elshout DB1 (d) 5870 3-17
C 15-12-2019 10:00 Avanti DB1# (d) O.H.C. '01 DB1 (d) 6911 10-10
C 15-12-2019 10:00 White Demons DB1 (d) Internos DB2# (d) 1971 17-15
C 08-12-2019 10:00 Elshout DB1 (d) White Demons DB1 (d) 7098 9-6
C 08-12-2019 12:50 Internos DB2# (d) Avanti DB1# (d) 3514 19-12
C 08-12-2019 14:00 O.H.C. '01 DB1 (d) handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) 6844 24-9
C 07-12-2019 18:55 GHV DB1# (d) Heerle DB2 (d) 7115 22-5
C 01-12-2019 14:35 Heerle DB2 (d) E.O.C. DB1 (d) 7542 5-35
C 01-12-2019 12:45 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) Internos DB2# (d) 1667 13-26
C 01-12-2019 10:00 Elshout DB1 (d) GHV DB1# (d) 4218 8-8
C 01-12-2019 10:00 White Demons DB1 (d) Avanti DB1# (d) 1503 11-11
C 24-11-2019 13:45 Dongen DB1 (d) Heerle DB2 (d) 7188 19-5
C 24-11-2019 11:50 E.O.C. DB1 (d) Elshout DB1 (d) 7160 20-7
C 24-11-2019 10:00 Avanti DB1# (d) handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) 2919 14-15
C 23-11-2019 11:55 GHV DB1# (d) White Demons DB1 (d) 4013 11-6
C 17-11-2019 13:15 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) White Demons DB1 (d) 2838 11-10
C 17-11-2019 12:05 Heerle DB2 (d) O.H.C. '01 DB1 (d) 2275 8-22
C 17-11-2019 10:00 Elshout DB1 (d) Dongen DB1 (d) 4727 19-16
C 16-11-2019 13:15 GHV DB1# (d) E.O.C. DB1 (d) 4124 11-13
C 10-11-2019 09:00 Dongen DB1 (d) GHV DB1# (d) 3370 26-14
C 10-11-2019 10:00 White Demons DB1 (d) E.O.C. DB1 (d) 6353 11-18
C 10-11-2019 13:00 O.H.C. '01 DB1 (d) Elshout DB1 (d) 8026 19-13
C 10-11-2019 15:30 Internos DB2# (d) Heerle DB2 (d) 7361 26-8
C 03-11-2019 11:45 E.O.C. DB1 (d) Dongen DB1 (d) 6183 20-11
C 03-11-2019 11:45 Heerle DB2 (d) Avanti DB1# (d) 3823 10-16
C 03-11-2019 11:00 Elshout DB1 (d) Internos DB2# (d) 2846 14-14
C 02-11-2019 12:30 GHV DB1# (d) O.H.C. '01 DB1 (d) 5514 10-7
C 27-10-2019 10:00 White Demons DB1 (d) Dongen DB1 (d) 6301 15-21
C 27-10-2019 10:15 Internos DB2# (d) GHV DB1# (d) 1849 24-17
C 27-10-2019 11:15 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) Heerle DB2 (d) 1258 16-15
C 27-10-2019 10:00 Avanti DB1# (d) Elshout DB1 (d) 1873 9-8
C 27-10-2019 14:00 O.H.C. '01 DB1 (d) E.O.C. DB1 (d) 1712 11-17
C 13-10-2019 15:55 Dongen DB1 (d) O.H.C. '01 DB1 (d) 4870 20-10
C 13-10-2019 13:15 H.V.M. DB2 (d) White Demons DB1 (d) 1514 0-0
C 13-10-2019 12:15 E.O.C. DB1 (d) Internos DB2# (d) 5308 21-6
C 13-10-2019 10:00 Elshout DB1 (d) handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) 1891 17-12
C 12-10-2019 11:25 GHV DB1 (d) Avanti DB1# (d) 7173 11-12
C 06-10-2019 10:00 White Demons DB1 (d) O.H.C. '01 DB1 (d) 7847 22-19
C 06-10-2019 10:00 Avanti DB1# (d) E.O.C. DB1 (d) 7027 11-14
C 06-10-2019 12:00 Internos DB2# (d) Dongen DB1 (d) 5557 17-16
C 06-10-2019 12:00 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) GHV DB1 (d) 5716 13-18
C 05-10-2019 20:05 H.V.M. DB2 (d) Heerle DB2 (d) 7997 0-0
C 29-09-2019 10:00 Elshout DB1 (d) H.V.M. DB2 (d) 6148 0-0
C 29-09-2019 13:55 Dongen DB1 (d) Avanti DB1# (d) 5003 10-9
C 29-09-2019 13:00 O.H.C. '01 DB1 (d) Internos DB2# (d) 4668 20-16
C 29-09-2019 11:00 E.O.C. DB1 (d) handbalshop.nl/Witte Ster DB2 (d) 6233 22-13
C 29-09-2019 11:45 Heerle DB2 (d) White Demons DB1 (d) 7267 10-10

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 DOS'80/Olympia'89 DB2 5 10 5 0 0 78 37 41
2 Avanti DB1# 5 6 3 2 0 61 56 5
3 Elshout DB1 5 6 3 2 0 56 52 4
4 GHV DB1 5 4 2 3 0 68 76 -8
5 White Demons DB1 5 2 1 4 0 56 61 -5
6 Roef DB1# 5 2 1 4 0 59 96 -37

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 E.O.C. DB1 12 24 12 0 0 236 111 125
2 Internos DB2# 13 17 8 4 1 242 216 26
3 Elshout DB1 11 14 6 3 2 135 124 11
4 Dongen DB1 12 14 7 5 0 201 154 47
5 GHV DB1# 12 13 6 5 1 188 167 21
6 O.H.C. '01 DB1 12 11 5 6 1 186 175 11
7 Avanti DB1# 13 10 4 7 2 143 171 -28
8 White Demons DB1 11 8 3 6 2 138 150 -12
9 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 12 6 3 9 0 132 213 -81
10 Heerle DB2 10 1 0 9 1 79 199 -120

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
maandag 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 19:00 - 20:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
maandag 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven