E-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout E1#

Teamleden

Spelers
Yuna van Berkel        
Jikke Van den Besselaar        
Kim van Beurden        
Janne Damen        
Iris van Delft        
Sanne Fleuren        
Liv van der Hoop        
Renske Klijn        
Yfke Pullens        
 
Overige teamleden
Daniek van Hulten Trainer/coach
Werner van Delft Trainer
Ilse van Delft Coach
Kelly Koks Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 09:45 Elshout E1 (g) R.H.V. E2# (g)
C 28-09-2019 10:00 Aristos E2 (g) RED-RAG/Tachos E3 (g)
C 29-09-2019 10:00 Blauw Wit E2 (g) GHV E2 (g)
C 29-09-2019 10:35 Roef E1# (g) Zephyr E1 (g)
C 05-10-2019 10:30 Avanti E3 (g) Blauw Wit E2 (g)
C 06-10-2019 11:00 R.H.V. E2# (g) Aristos E2 (g)
C 06-10-2019 10:30 Zephyr E1 (g) Taxandria E3 (g)
C 06-10-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E2 (g) Elshout E1 (g)
C 06-10-2019 09:55 RED-RAG/Tachos E3 (g) Roef E1# (g)
C 12-10-2019 09:45 Elshout E1 (g) GHV E2 (g)
C 12-10-2019 10:00 Aristos E2 (g) handbalshop.nl/Witte Ster E2 (g)
C 13-10-2019 10:00 Blauw Wit E2 (g) Zephyr E1 (g)
C 13-10-2019 10:50 Taxandria E3 (g) Roef E1# (g)
C 13-10-2019 11:00 R.H.V. E2# (g) RED-RAG/Tachos E3 (g)
C 20-10-2019 10:50 Taxandria E3 (g) Avanti E3 (g)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 13:20 Avanti E2 (g) Elshout E1# R. (Roel) van Bladel 8725
C 14-09-2019 09:00 Elshout E1# Blauw Wit E2 (g) 8554
C 11-09-2019 18:00 Desk E1 (g) Elshout E1# M. (Megan) Scheulderman 8239
C 08-09-2019 vervallen handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Elshout E1# 8416
C 24-08-2019 vervallen Elshout E1# R.H.V. E1# (g) S (Sandra) de Man 8199
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 22-09-2019 10:55 Blauw Wit E2 (g) handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) 8636 0-0
C 22-09-2019 10:00 Desk E1 (g) R.H.V. E1# (g) 8691 0-0
C 21-09-2019 13:20 Avanti E2 (g) Elshout E1 (g) 8725 0-0
C 15-09-2019 11:00 R.H.V. E1# (g) Avanti E2 (g) 8599 0-0
C 15-09-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Desk E1 (g) 8510 0-0
C 14-09-2019 09:00 Elshout E1 (g) Blauw Wit E2 (g) 8554 0-0
C 11-09-2019 18:00 Desk E1 (g) Elshout E1 (g) 8239 0-0
C 08-09-2019 10:45 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Elshout E1 (g) 8416 0-0
C 08-09-2019 10:45 Blauw Wit E2 (g) R.H.V. E1# (g) 8367 0-0
C 07-09-2019 13:20 Avanti E2 (g) Desk E1 (g) 8457 0-0
C 01-09-2019 11:00 R.H.V. E1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) 8332 0-0
C 31-08-2019 12:35 Avanti E2 (g) Blauw Wit E2 (g) 8279 0-0
C 25-08-2019 11:50 Blauw Wit E2 (g) Desk E1 (g) 8097 0-0
C 25-08-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Avanti E2 (g) 8151 0-0
C 24-08-2019 09:45 Elshout E1 (g) R.H.V. E1# (g) 8199 0-0

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven