D-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout D1

Teamleden

Spelers
Floor van den Assem        
Sandra van Beurden        
Lieke van Beurden        
Lisa van Engelen        
Loes Hendriks        
Imke de Kort        
Tess Lucas        
Sylke Pullens        
Femke van Rooij        
Yfke Verhoeven        
Esmée Vingerhoets        
Maud van Weert        
 
Overige teamleden
Gerrie Couwenberg Trainer
Ingrid de Kort Coach
Sandra de Man Coach
Yvonne van Rooij - Smits Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 09:30 White Demons D1# (g) Internos D1# (g)
C 01-02-2020 13:15 Avanti D1# (g) Groene Ster D1 (g)
C 02-02-2020 09:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) RED-RAG/Tachos D1# (g)
C 02-02-2020 11:20 Taxandria D1# (g) United Breda D1# (g)
C 02-02-2020 11:30 Dongen D1# (g) Elshout D1# (g)
C 08-02-2020 11:25 Elshout D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g)
C 09-02-2020 15:15 Groene Ster D1 (g) Dongen D1# (g)
C 09-02-2020 11:00 RED-RAG/Tachos D1# (g) Taxandria D1# (g)
C 09-02-2020 10:30 United Breda D1# (g) White Demons D1# (g)
C 15-02-2020 14:00 Avanti D1# (g) Internos D1# (g)
C 16-02-2020 09:55 Taxandria D1# (g) Elshout D1# (g)
C 16-02-2020 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Groene Ster D1 (g)
C 16-02-2020 12:00 United Breda D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 22-09-2019 13:15 Internos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8701 22-9
C 22-09-2019 12:50 United Breda D1# (g) Elshout D1# (g) 8738 14-9
C 15-09-2019 10:00 Groene Ster D1 (g) United Breda D1# (g) 8610 10-14
C 14-09-2019 10:50 Elshout D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 8566 5-18
C 08-09-2019 12:50 United Breda D1# (g) Internos D1# (g) 8470 20-18
C 08-09-2019 10:35 RED-RAG/Tachos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8382 9-16
C 07-09-2019 11:00 Internos D1# (g) Elshout D1# (g) 8252 20-13
C 01-09-2019 10:00 United Breda D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 8292 17-12
C 28-08-2019 19:00 Elshout D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8209 5-11
C 25-08-2019 11:35 RED-RAG/Tachos D1# (g) Internos D1# (g) 8116 20-23
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 26-01-2020 14:05 Taxandria D1# (g) White Demons D1# (g) 7883 0-0
C 26-01-2020 13:20 RED-RAG/Tachos D1# (g) Dongen D1# (g) 3332 0-0
C 26-01-2020 09:30 United Breda D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 6269 21-5
C 25-01-2020 11:25 Elshout D1# (g) Avanti D1# (g) 4383 31-19
C 19-01-2020 15:15 Dongen D1# (g) United Breda D1# (g) 7628 10-21
C 19-01-2020 12:30 Internos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 6016 10-17
C 19-01-2020 10:30 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Taxandria D1# (g) 1521 17-9
C 18-01-2020 12:55 Avanti D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 7438 20-9
C 12-01-2020 09:30 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) White Demons D1# (g) 1995 8-7
C 12-01-2020 11:15 United Breda D1# (g) Avanti D1# (g) 7488 28-13
C 12-01-2020 11:45 Taxandria D1# (g) Dongen D1# (g) 7145 11-19
C 11-01-2020 11:25 Elshout D1# (g) Internos D1# (g) 5068 10-18
C 05-01-2020 13:10 Dongen D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 5092 13-13
C 05-01-2020 10:50 Internos D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 5678 24-6
C 04-01-2020 15:15 Avanti D1# (g) Taxandria D1# (g) 7827 26-10
C 04-01-2020 10:25 White Demons D1# (g) Groene Ster D1 (g) 3748 4-22
C 15-12-2019 11:50 Internos D1# (g) United Breda D1# (g) 7643 20-18
C 15-12-2019 15:15 Groene Ster D1 (g) Elshout D1# (g) 6306 12-6
C 14-12-2019 13:05 Avanti D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 4857 13-14
C 14-12-2019 10:30 White Demons D1# (g) Dongen D1# (g) 3767 6-12
C 08-12-2019 13:50 RED-RAG/Tachos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 5890 11-21
C 08-12-2019 12:55 Dongen D1# (g) Avanti D1# (g) 4074 23-18
C 08-12-2019 10:50 Taxandria D1# (g) Internos D1# (g) 3812 18-28
C 07-12-2019 11:30 Elshout D1# (g) White Demons D1# (g) 7689 14-10
C 01-12-2019 14:20 Groene Ster D1 (g) United Breda D1# (g) 3387 11-11
C 01-12-2019 13:30 Internos D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 7843 22-12
C 30-11-2019 10:30 White Demons D1# (g) Avanti D1# (g) 8047 9-9
C 30-11-2019 10:30 Elshout D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 6776 24-11
C 24-11-2019 12:00 Dongen D1# (g) Internos D1# (g) 4700 14-20
C 24-11-2019 11:35 RED-RAG/Tachos D1# (g) White Demons D1# (g) 2318 17-16
C 24-11-2019 11:10 United Breda D1# (g) Elshout D1# (g) 7121 22-16
C 24-11-2019 10:50 Taxandria D1# (g) Groene Ster D1 (g) 1591 3-26
C 17-11-2019 15:05 Groene Ster D1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 7120 22-6
C 17-11-2019 13:15 RED-RAG/Tachos D1# (g) United Breda D1# (g) 7130 10-25
C 17-11-2019 10:30 Internos D1# (g) Avanti D1# (g) 4898 24-12
C 16-11-2019 11:40 Elshout D1# (g) Taxandria D1# (g) 5809 23-13
C 10-11-2019 13:55 Dongen D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8016 9-14
C 10-11-2019 11:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Elshout D1# (g) 4475 9-21
C 10-11-2019 10:40 Taxandria D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 3686 9-14
C 09-11-2019 09:30 White Demons D1# (g) United Breda D1# (g) 5968 7-19
C 03-11-2019 15:05 Groene Ster D1 (g) Avanti D1# (g) 1467 14-7
C 03-11-2019 12:10 RED-RAG/Tachos D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 3352 19-10
C 03-11-2019 12:10 United Breda D1# (g) Taxandria D1# (g) 4563 26-8
C 03-11-2019 11:55 Internos D1# (g) White Demons D1# (g) 7741 28-11
C 02-11-2019 11:25 Elshout D1# (g) Dongen D1# (g) 1398 14-14
C 27-10-2019 12:05 Dongen D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 2312 10-12
C 27-10-2019 10:30 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) United Breda D1# (g) 6453 16-26
C 26-10-2019 10:30 White Demons D1# (g) Taxandria D1# (g) 5392 8-8
C 26-10-2019 13:05 Avanti D1# (g) Elshout D1# (g) 4099 6-21
C 20-10-2019 11:45 Taxandria D1# (g) Avanti D1# (g) 6651 10-19
C 13-10-2019 15:15 Groene Ster D1 (g) Internos D1# (g) 4158 9-9
C 13-10-2019 14:35 Orion R D1 (g) White Demons D1# (g) 6468 0-0
C 13-10-2019 14:25 RED-RAG/Tachos D1# (g) Avanti D1# (g) 5146 21-17
C 13-10-2019 11:55 Taxandria D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 5724 16-16
C 13-10-2019 09:30 United Breda D1# (g) Dongen D1# (g) 7349 21-17
C 06-10-2019 11:10 Internos D1# (g) Elshout D1# (g) 1464 24-16
C 06-10-2019 12:00 Orion R D1 (g) Groene Ster D1 (g) 4280 0-0
C 06-10-2019 14:15 Dongen D1# (g) Taxandria D1# (g) 1630 13-3
C 05-10-2019 14:45 Avanti D1 (g) United Breda D1# (g) 1654 17-32
C 05-10-2019 10:30 White Demons D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 1293 8-5
C 29-09-2019 14:20 Groene Ster D1 (g) White Demons D1# (g) 2668 13-3
C 29-09-2019 13:25 RED-RAG/Tachos D1# (g) Internos D1# (g) 4422 20-27
C 29-09-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Dongen D1# (g) 7574 7-14
C 28-09-2019 10:40 Elshout D1# (g) Orion R D1 (g) 7379 0-0

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 United Breda D1# 4 8 4 0 0 65 49 16
2 Internos D1# 4 6 3 1 0 83 62 21
3 Groene Ster D1 4 4 2 2 0 46 50 -4
4 RED-RAG/Tachos D1# 4 2 1 3 0 59 61 -2
5 Elshout D1# 4 0 0 4 0 32 63 -31

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 United Breda D1# 12 21 10 1 1 270 150 120
2 Internos D1# 12 21 10 1 1 254 163 91
3 Groene Ster D1 11 20 9 0 2 181 79 102
4 Elshout D1# 11 13 6 4 1 196 158 38
5 Dongen D1# 12 12 5 5 2 168 160 8
6 RED-RAG/Tachos D1# 11 10 5 6 0 150 203 -53
7 handbalshop.nl/Witte Ster D1 13 8 3 8 2 138 211 -73
8 Avanti D1# 13 7 3 9 1 196 246 -50
9 White Demons D1# 11 4 1 8 2 89 155 -66
10 Taxandria D1# 12 2 0 10 2 118 235 -117

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven