D-Jeugd voorjaar Veld

Jeugd - Elshout D1

Teamleden

Spelers
Floor van den Assem        
Sandra van Beurden        
Lieke van Beurden        
Lisa van Engelen        
Loes Hendriks        
Imke de Kort        
Tess Lucas        
Sylke Pullens        
Femke van Rooij        
Yfke Verhoeven        
Esmée Vingerhoets        
Maud van Weert        
 
Overige teamleden
Gerrie Couwenberg Trainer
Ingrid de Kort Coach
Sandra de Man Coach
Yvonne van Rooij - Smits Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 06-06-2020 09:55 Elshout D1 (g) White Demons D1 (g)
C 06-06-2020 11:40 GHV D1 (g) Avanti D1 (g)
C 07-06-2020 10:45 Desk D1 (g) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g)
C 13-06-2020 13:15 White Demons D1 (g) GHV D1 (g)
C 13-06-2020 14:25 Avanti D1 (g) Desk D1 (g)
C 14-06-2020 11:15 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) Elshout D1 (g)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 17-05-2020 10:55 Desk D1 (g) Elshout D1 15161
C 13-05-2020 19:00 Elshout D1 Avanti D1 (g) 15071
C 04-04-2020 10:40 Elshout D1 Groene Ster D1 (g) 3032
C 28-03-2020 10:30 White Demons D1 (g) Elshout D1 R (Ruud) Vugs 5640
C 22-03-2020 12:50 RED-RAG/Tachos D1 (g) Elshout D1 S. (Stijn) Vermeulen 2356
C 07-03-2020 11:25 Elshout D1 United Breda D1 (g) Afgeschermd 1260 6 - 21
C 16-02-2020 09:55 Taxandria D1 (g) Elshout D1 R. (Ruud) van Veggel 4088 8 - 20
C 08-02-2020 11:25 Elshout D1 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Afgeschermd 7954 28 - 8
C 02-02-2020 11:30 Dongen D1# (g) Elshout D1 K. (Kyara) Oerlemans 5594 15 - 15
C 25-01-2020 11:25 Elshout D1 Avanti D1# (g) N. (Natasja) van den Nieuwenhuijzen-Ververs 4383 31 - 19
C 11-01-2020 11:25 Elshout D1 Internos D1# (g) S. (Suzan) Rombouts 5068 10 - 18
C 05-01-2020 vervallen Orion R D1 (g) Elshout D1 1814
C 15-12-2019 15:15 Groene Ster D1 (g) Elshout D1 D (Danny) de Molenaar 6306 12 - 6
C 07-12-2019 11:30 Elshout D1 White Demons D1# (g) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 7689 14 - 10
C 30-11-2019 10:30 Elshout D1 RED-RAG/Tachos D1# (g) N. (Natasja) van den Nieuwenhuijzen-Ververs 6776 24 - 11
C 24-11-2019 11:10 United Breda D1# (g) Elshout D1 D. (Davey) Denis 7121 22 - 16
C 16-11-2019 11:40 Elshout D1 Taxandria D1# (g) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 5809 23 - 13
C 10-11-2019 11:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Elshout D1 T. (Tijmen) van den Broek 4475 9 - 21
C 02-11-2019 11:25 Elshout D1 Dongen D1# (g) T. (Teun) Verhoeven 1398 14 - 14
C 26-10-2019 13:05 Avanti D1# (g) Elshout D1 M (Maikel) Pijnenburg 4099 6 - 21
C 06-10-2019 11:10 Internos D1# (g) Elshout D1 E (Evi) Bakker 1464 24 - 16
C 28-09-2019 vervallen Elshout D1 Orion R D1 (g) 7379
C 22-09-2019 12:50 United Breda D1# (g) Elshout D1 D. (Davey) Denis 8738 14 - 9
C 14-09-2019 10:50 Elshout D1 RED-RAG/Tachos D1# (g) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 8566 5 - 18
C 07-09-2019 11:00 Internos D1# (g) Elshout D1 V. (Vallie) Kolditz 8252 20 - 13
C 28-08-2019 19:00 Elshout D1 Groene Ster D1 (g) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 8209 5 - 11
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 24-05-2020 13:30 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) Avanti D1 (g) 15347 0-0
C 23-05-2020 11:40 White Demons D1 (g) Desk D1 (g) 15388 0-0
C 17-05-2020 11:50 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) GHV D1 (g) 15249 0-0
C 17-05-2020 10:55 Desk D1 (g) Elshout D1 (g) 15161 0-0
C 16-05-2020 14:25 Avanti D1 (g) White Demons D1 (g) 15205 0-0
C 13-05-2020 19:00 Elshout D1 (g) Avanti D1 (g) 15071 0-0
C 09-05-2020 10:30 White Demons D1 (g) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) 15111 0-0
C 09-05-2020 09:30 GHV D1 (g) Desk D1 (g) 15019 0-0
C 22-09-2019 13:15 Internos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8701 22-9
C 22-09-2019 12:50 United Breda D1# (g) Elshout D1# (g) 8738 14-9
C 15-09-2019 10:00 Groene Ster D1 (g) United Breda D1# (g) 8610 10-14
C 14-09-2019 10:50 Elshout D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 8566 5-18
C 08-09-2019 12:50 United Breda D1# (g) Internos D1# (g) 8470 20-18
C 08-09-2019 10:35 RED-RAG/Tachos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8382 9-16
C 07-09-2019 11:00 Internos D1# (g) Elshout D1# (g) 8252 20-13
C 01-09-2019 10:00 United Breda D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 8292 17-12
C 28-08-2019 19:00 Elshout D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8209 5-11
C 25-08-2019 11:35 RED-RAG/Tachos D1# (g) Internos D1# (g) 8116 20-23
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 05-04-2020 11:30 Dongen D1 (g) White Demons D1 (g) 4984 0-0
C 05-04-2020 11:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Avanti D1 (g) 6818 0-0
C 05-04-2020 09:30 United Breda D1 (g) Internos D1 (g) 7490 0-0
C 04-04-2020 10:40 Elshout D1 (g) Groene Ster D1 (g) 3032 0-0
C 29-03-2020 11:30 Internos D1 (g) Taxandria D1 (g) 6226 0-0
C 29-03-2020 14:10 Groene Ster D1 (g) RED-RAG/Tachos D1 (g) 8061 0-0
C 28-03-2020 14:50 Avanti D1 (g) Dongen D1 (g) 4121 0-0
C 28-03-2020 10:30 White Demons D1 (g) Elshout D1 (g) 5640 0-0
C 22-03-2020 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Internos D1# (g) 5067 0-0
C 22-03-2020 12:50 RED-RAG/Tachos D1# (g) Elshout D1# (g) 2356 0-0
C 22-03-2020 11:15 United Breda D1# (g) Groene Ster D1 (g) 5982 0-0
C 21-03-2020 13:05 Avanti D1# (g) White Demons D1# (g) 2421 0-0
C 08-03-2020 14:10 Groene Ster D1 (g) Taxandria D1# (g) 7866 20-9
C 08-03-2020 12:00 Internos D1# (g) Dongen D1# (g) 5833 23-11
C 07-03-2020 11:25 Elshout D1# (g) United Breda D1# (g) 1260 6-21
C 07-03-2020 10:30 White Demons D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 1556 13-10
C 29-02-2020 19:00 Groene Ster D1 (g) Dongen D1# (g) 3685 20-10
C 16-02-2020 12:00 United Breda D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 5731 26-6
C 16-02-2020 09:55 Taxandria D1# (g) Elshout D1# (g) 4088 8-20
C 16-02-2020 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Groene Ster D1 (g) 4806 7-16
C 15-02-2020 14:00 Avanti D1# (g) Internos D1# (g) 4843 18-32
C 09-02-2020 10:30 United Breda D1# (g) White Demons D1# (g) 2909 18-3
C 09-02-2020 11:00 RED-RAG/Tachos D1# (g) Taxandria D1# (g) 6940 10-12
C 08-02-2020 11:25 Elshout D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 7954 28-8
C 02-02-2020 11:30 Dongen D1# (g) Elshout D1# (g) 5594 15-15
C 02-02-2020 11:20 Taxandria D1# (g) United Breda D1# (g) 2968 10-24
C 02-02-2020 09:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 1943 12-11
C 01-02-2020 13:15 Avanti D1# (g) Groene Ster D1 (g) 3739 5-20
C 01-02-2020 09:30 White Demons D1# (g) Internos D1# (g) 4072 16-21
C 26-01-2020 09:30 United Breda D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 6269 21-5
C 26-01-2020 13:20 RED-RAG/Tachos D1# (g) Dongen D1# (g) 3332 7-18
C 26-01-2020 14:05 Taxandria D1# (g) White Demons D1# (g) 7883 10-12
C 25-01-2020 11:25 Elshout D1# (g) Avanti D1# (g) 4383 31-19
C 19-01-2020 10:30 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Taxandria D1# (g) 1521 17-9
C 19-01-2020 12:30 Internos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 6016 10-17
C 19-01-2020 15:15 Dongen D1# (g) United Breda D1# (g) 7628 10-21
C 18-01-2020 12:55 Avanti D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 7438 20-9
C 12-01-2020 11:45 Taxandria D1# (g) Dongen D1# (g) 7145 11-19
C 12-01-2020 11:15 United Breda D1# (g) Avanti D1# (g) 7488 28-13
C 12-01-2020 09:30 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) White Demons D1# (g) 1995 8-7
C 11-01-2020 11:25 Elshout D1# (g) Internos D1# (g) 5068 10-18
C 05-01-2020 13:10 Dongen D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 5092 13-13
C 05-01-2020 10:50 Internos D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 5678 24-6
C 04-01-2020 15:15 Avanti D1# (g) Taxandria D1# (g) 7827 26-10
C 04-01-2020 10:25 White Demons D1# (g) Groene Ster D1 (g) 3748 4-22
C 15-12-2019 15:15 Groene Ster D1 (g) Elshout D1# (g) 6306 12-6
C 15-12-2019 11:50 Internos D1# (g) United Breda D1# (g) 7643 20-18
C 14-12-2019 13:05 Avanti D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 4857 13-14
C 14-12-2019 10:30 White Demons D1# (g) Dongen D1# (g) 3767 6-12
C 08-12-2019 13:50 RED-RAG/Tachos D1# (g) Groene Ster D1 (g) 5890 11-21
C 08-12-2019 12:55 Dongen D1# (g) Avanti D1# (g) 4074 23-18
C 08-12-2019 10:50 Taxandria D1# (g) Internos D1# (g) 3812 18-28
C 07-12-2019 11:30 Elshout D1# (g) White Demons D1# (g) 7689 14-10
C 01-12-2019 13:30 Internos D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 7843 22-12
C 01-12-2019 14:20 Groene Ster D1 (g) United Breda D1# (g) 3387 11-11
C 30-11-2019 10:30 White Demons D1# (g) Avanti D1# (g) 8047 9-9
C 30-11-2019 10:30 Elshout D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 6776 24-11
C 24-11-2019 10:50 Taxandria D1# (g) Groene Ster D1 (g) 1591 3-26
C 24-11-2019 11:10 United Breda D1# (g) Elshout D1# (g) 7121 22-16
C 24-11-2019 11:35 RED-RAG/Tachos D1# (g) White Demons D1# (g) 2318 17-16
C 24-11-2019 12:00 Dongen D1# (g) Internos D1# (g) 4700 14-20
C 17-11-2019 15:05 Groene Ster D1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 7120 22-6
C 17-11-2019 13:15 RED-RAG/Tachos D1# (g) United Breda D1# (g) 7130 10-25
C 17-11-2019 10:30 Internos D1# (g) Avanti D1# (g) 4898 24-12
C 16-11-2019 11:40 Elshout D1# (g) Taxandria D1# (g) 5809 23-13
C 10-11-2019 10:40 Taxandria D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 3686 9-14
C 10-11-2019 11:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Elshout D1# (g) 4475 9-21
C 10-11-2019 13:55 Dongen D1# (g) Groene Ster D1 (g) 8016 9-14
C 09-11-2019 09:30 White Demons D1# (g) United Breda D1# (g) 5968 7-19
C 03-11-2019 15:05 Groene Ster D1 (g) Avanti D1# (g) 1467 14-7
C 03-11-2019 12:10 RED-RAG/Tachos D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 3352 19-10
C 03-11-2019 12:10 United Breda D1# (g) Taxandria D1# (g) 4563 26-8
C 03-11-2019 11:55 Internos D1# (g) White Demons D1# (g) 7741 28-11
C 02-11-2019 11:25 Elshout D1# (g) Dongen D1# (g) 1398 14-14
C 27-10-2019 12:05 Dongen D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 2312 10-12
C 27-10-2019 10:30 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) United Breda D1# (g) 6453 16-26
C 26-10-2019 13:05 Avanti D1# (g) Elshout D1# (g) 4099 6-21
C 26-10-2019 10:30 White Demons D1# (g) Taxandria D1# (g) 5392 8-8
C 20-10-2019 11:45 Taxandria D1# (g) Avanti D1# (g) 6651 10-19
C 13-10-2019 11:55 Taxandria D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 5724 16-16
C 13-10-2019 09:30 United Breda D1# (g) Dongen D1# (g) 7349 21-17
C 13-10-2019 14:25 RED-RAG/Tachos D1# (g) Avanti D1# (g) 5146 21-17
C 13-10-2019 14:35 Orion R D1 (g) White Demons D1# (g) 6468 0-0
C 13-10-2019 15:15 Groene Ster D1 (g) Internos D1# (g) 4158 9-9
C 06-10-2019 12:00 Orion R D1 (g) Groene Ster D1 (g) 4280 0-0
C 06-10-2019 11:10 Internos D1# (g) Elshout D1# (g) 1464 24-16
C 06-10-2019 14:15 Dongen D1# (g) Taxandria D1# (g) 1630 13-3
C 05-10-2019 10:30 White Demons D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 1293 8-5
C 05-10-2019 14:45 Avanti D1 (g) United Breda D1# (g) 1654 17-32
C 29-09-2019 14:20 Groene Ster D1 (g) White Demons D1# (g) 2668 13-3
C 29-09-2019 13:25 RED-RAG/Tachos D1# (g) Internos D1# (g) 4422 20-27
C 29-09-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Dongen D1# (g) 7574 7-14
C 28-09-2019 10:40 Elshout D1# (g) Orion R D1 (g) 7379 0-0

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Avanti D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Desk D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elshout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GHV D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 White Demons D1 0 0 0 0 0 0 0 0

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 United Breda D1 16 29 14 1 1 359 175 184
2 Groene Ster D1 15 28 13 0 2 257 110 147
3 Internos D1 15 27 13 1 1 330 208 122
4 Elshout D1 15 18 8 5 2 265 210 55
5 Dongen D1 16 15 6 7 3 222 225 -3
6 RED-RAG/Tachos D1 16 10 5 11 0 194 284 -90
7 handbalshop.nl/Witte Ster D1 16 10 4 10 2 165 266 -101
8 White Demons D1 15 8 3 10 2 133 214 -81
9 Avanti D1 15 7 3 11 1 219 298 -79
10 Taxandria D1 17 4 1 14 2 167 321 -154

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
woensdag 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven