F-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout F1#

Teamleden

Spelers
Lot Van Bokhoven        
Benthe Damen        
Iza van Delft        
Evy Van Hulten        
Pien Klerks        
Annemoon Schellekens        
Fenna Schoenmakers        
Lynn Schoenmakers        
Linn Smits        
Bibi Sterk        
Sophie Vugts        
Renske van Wezel        
Noor van de Wiel        
 
Overige teamleden
Anne Kolmans Trainer
Geertje van Bokhoven Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:15 GHV F2 (g) White Demons F1# (g)
C 17-11-2019 10:00 Blauw Wit F1 (g) Avanti F3 (g)
C 17-11-2019 11:00 R.H.V. F1 (g) Avanti F2 (g)
C 23-11-2019 09:00 Avanti F2 (g) Blauw Wit F1 (g)
C 23-11-2019 09:30 White Demons F1# (g) Elshout F1# (g)
C 23-11-2019 10:00 GHV F2 (g) Avanti F3 (g)
C 24-11-2019 10:00 O.H.C. '01 F1# (g) R.H.V. F1 (g)
C 30-11-2019 11:45 Avanti F3 (g) Avanti F2 (g)
C 30-11-2019 09:00 Elshout F1# (g) GHV F2 (g)
C 01-12-2019 10:00 R.H.V. F1 (g) Roef F1 (g)
C 01-12-2019 12:00 Blauw Wit F1 (g) O.H.C. '01 F1# (g)
C 07-12-2019 09:00 Elshout F1# (g) Avanti F3 (g)
C 08-12-2019 09:50 Roef F1 (g) Blauw Wit F1 (g)
C 08-12-2019 10:00 O.H.C. '01 F1# (g) Avanti F2 (g)
C 14-12-2019 09:00 Avanti F3 (g) O.H.C. '01 F1# (g)
C 14-12-2019 09:00 Avanti F2 (g) Roef F1 (g)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 22-09-2019 10:00 Desk F1# (g) RED-RAG/Tachos F1 (g) 8676 0-0
C 21-09-2019 10:45 Avanti F1 (g) Elshout F1 (g) 8718 0-0
C 15-09-2019 10:00 Dongen F1# (g) Desk F1# (g) 8492 0-0
C 15-09-2019 09:30 RED-RAG/Tachos F1 (g) Avanti F1 (g) 8586 0-0
C 11-09-2019 18:00 Desk F1# (g) Elshout F1 (g) 8224 0-0
C 08-09-2019 10:00 Dongen F1# (g) Elshout F1 (g) 8399 0-0
C 07-09-2019 10:00 Avanti F1 (g) Desk F1# (g) 8450 0-0
C 01-09-2019 09:30 RED-RAG/Tachos F1 (g) Dongen F1# (g) 8319 0-0
C 25-08-2019 10:00 Dongen F1# (g) Avanti F1 (g) 8133 0-0
C 24-08-2019 09:00 Elshout F1 (g) RED-RAG/Tachos F1 (g) 8184 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 10-11-2019 11:00 Blauw Wit F1 (g) R.H.V. F1 (g) 3974 0-0
C 10-11-2019 09:50 Roef F1 (g) Elshout F1 (g) 3652 0-0
C 09-11-2019 09:00 Avanti F3 (g) White Demons F1# (g) 3657 0-0
C 03-11-2019 10:00 R.H.V. F1 (g) Avanti F3 (g) 5748 0-0
C 02-11-2019 09:00 Elshout F1 (g) O.H.C. '01 F1# (g) 2200 0-0
C 02-11-2019 09:30 GHV F2 (g) Roef F1 (g) 7041 0-0
C 27-10-2019 10:00 O.H.C. '01 F1# (g) GHV F2 (g) 5703 0-0
C 27-10-2019 09:50 Roef F1 (g) White Demons F1# (g) 1364 0-0
C 26-10-2019 09:00 Avanti F2 (g) Elshout F1 (g) 5163 0-0
C 12-10-2019 09:30 GHV F2 (g) Avanti F2 (g) 7571 0-0
C 12-10-2019 09:30 White Demons F1# (g) O.H.C. '01 F1# (g) 7802 0-0
C 12-10-2019 09:00 Elshout F1 (g) Blauw Wit F1 (g) 1264 0-0
C 06-10-2019 10:15 R.H.V. F1 (g) Elshout F1 (g) 3620 0-0
C 06-10-2019 10:00 Blauw Wit F1 (g) GHV F2 (g) 4688 0-0
C 05-10-2019 09:00 Avanti F2 (g) White Demons F1# (g) 3413 0-0
C 05-10-2019 09:45 Avanti F3 (g) Roef F1 (g) 5117 0-0
C 29-09-2019 09:50 Roef F1 (g) O.H.C. '01 F1# (g) 2759 0-0
C 28-09-2019 10:00 GHV F2 (g) R.H.V. F1 (g) 1604 0-0
C 28-09-2019 09:30 White Demons F1# (g) Blauw Wit F1 (g) 5388 0-0
C 28-09-2019 09:00 Elshout F1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) 5080 0-0

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
donderdag 18:15 - 19:15 Gymzaal Basisschool Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
donderdag 18:15 - 19:15 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven