Dames Senioren Zaal

Senioren - Elshout DS1 Zaal

Teamleden

Spelers
Anouk van der Aa        
Anouk van Balen        
Daphne Emmers        
Joyce van den Hooven        
Cindy van den Hooven        
Ilse Kolmans        
Jessie Lommers        
Lotte Muskens        
Inge van Noort        
Ilse van Noort        
Simone van de Pol        
Ellen Pulles        
Annemiek Rombouts        
Amber van Wanrooij        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 20:30 Groene Ster DS1 (d) Swift DS1 (d)
C 17-11-2019 11:55 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Helios '72 DS1 (d)
C 17-11-2019 12:30 M.H.V. '81 DS2 (d) O.H.C. '01 DS1 (d)
C 17-11-2019 13:20 Elshout DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d)
C 17-11-2019 13:40 Tremeg DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d)
C 17-11-2019 14:00 Bergeijk DS1 (d) Dongen DS2 (d)
C 23-11-2019 20:30 Swift DS1 (d) Tremeg DS1 (d)
C 23-11-2019 19:50 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d)
C 23-11-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Groene Ster DS1 (d)
C 24-11-2019 12:15 Software Society/Avanti DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d)
C 24-11-2019 14:00 Bergeijk DS1 (d) Helios '72 DS1 (d)
C 24-11-2019 15:55 Dongen DS2 (d) Elshout DS1 (d)
C 30-11-2019 20:45 M.H.V. '81 DS2 (d) Dongen DS2 (d)
C 30-11-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d)
C 30-11-2019 16:50 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Swift DS1 (d)
C 01-12-2019 13:20 Elshout DS1 (d) Bergeijk DS1 (d)
C 01-12-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d)
C 01-12-2019 15:00 Tremeg DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d)
C 07-12-2019 20:35 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Tremeg DS1 (d)
C 07-12-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d)
C 07-12-2019 19:15 Swift DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d)
C 07-12-2019 19:00 Bergeijk DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d)
C 08-12-2019 13:20 Elshout DS1 (d) Helios '72 DS1 (d)
C 08-12-2019 14:50 Dongen DS2 (d) Groene Ster DS1 (d)
C 14-12-2019 19:00 M.H.V. '81 DS2 (d) Elshout DS1 (d)
C 14-12-2019 21:00 Groene Ster DS1 (d) Bergeijk DS1 (d)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 10-11-2019 14:20 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 6232 17-16
C 10-11-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) Dongen DS2 (d) 2162 24-23
C 10-11-2019 13:30 Software Society/Avanti DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 6950 28-24
C 09-11-2019 19:15 Swift DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 1787 34-13
C 09-11-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Elshout DS1 (d) 6534 22-22
C 09-11-2019 20:30 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 2863 23-27
C 03-11-2019 14:45 Dongen DS2 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 2701 20-26
C 03-11-2019 13:20 Elshout DS1 (d) Swift DS1 (d) 4266 22-20
C 03-11-2019 11:30 Tremeg DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 4595 11-17
C 02-11-2019 19:00 M.H.V. '81 DS2 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 3872 29-23
C 02-11-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 1596 19-21
C 02-11-2019 20:30 Bergeijk DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 6723 19-18
C 27-10-2019 16:50 RED-RAG/Tachos DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 4858 29-25
C 27-10-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 3773 17-19
C 27-10-2019 13:40 Tremeg DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 5650 23-24
C 27-10-2019 13:30 Software Society/Avanti DS1 (d) Elshout DS1 (d) 7467 18-26
C 26-10-2019 20:45 Swift DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 3612 31-24
C 26-10-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Dongen DS2 (d) 4751 29-25
C 13-10-2019 14:45 Dongen DS2 (d) Swift DS1 (d) 6092 22-26
C 13-10-2019 14:00 Bergeijk DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 2209 19-21
C 13-10-2019 13:20 Elshout DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 7454 14-16
C 12-10-2019 20:45 M.H.V. '81 DS2 (d) Tremeg DS1 (d) 5464 21-18
C 12-10-2019 20:40 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 2381 22-27
C 12-10-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 7257 26-21
C 06-10-2019 13:30 Software Society/Avanti DS1 (d) Dongen DS2 (d) 5338 32-19
C 06-10-2019 13:50 Tremeg DS1 (d) Elshout DS1 (d) 4711 24-23
C 06-10-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 3377 30-20
C 06-10-2019 14:35 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 1526 29-20
C 05-10-2019 20:30 Swift DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 1638 31-18
C 05-10-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 3033 20-25
C 29-09-2019 12:10 Elshout DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 3666 32-20
C 29-09-2019 16:05 Dongen DS2 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 6224 14-18
C 28-09-2019 20:20 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 6631 19-20
C 28-09-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Swift DS1 (d) 4714 23-28
C 28-09-2019 19:00 Bergeijk DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 2592 18-19
C 28-09-2019 18:30 M.H.V. '81 DS2 (d) Helios '72 DS1 (d) 4645 23-20

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 RED-RAG/Tachos DS1 6 12 6 0 0 130 108 22
2 Swift DS1 5 10 5 0 0 150 100 50
3 Software Society/Avanti DS1 6 8 4 2 0 142 136 6
4 M.H.V. '81 DS2 6 8 4 2 0 136 144 -8
5 Helios '72 DS1 6 6 3 3 0 129 122 7
6 Elshout DS1 5 5 2 2 1 117 100 17
7 O.H.C. '01 DS1 6 5 2 3 1 139 146 -7
8 Tremeg DS1 6 4 2 4 0 111 120 -9
9 Bergeijk DS1 6 4 2 4 0 127 141 -14
10 DOS'80/Olympia'89 DS1 6 4 2 4 0 127 142 -15
11 Groene Ster DS1 6 4 2 4 0 133 150 -17
12 Dongen DS2 6 0 0 6 0 123 155 -32

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 20:00 - 20:30 Sporthal Dillenburcht Keepers training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
dinsdag 20:30 - 22:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
vrijdag 19:00 - 20:30 Die Heygrave Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Sporthal Dillenburcht Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
vrijdag 19:00 - 20:30 Die Heygrave Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven