Dames Senioren Zaal

Senioren - Elshout DS1 Zaal

Teamleden

Spelers
Anouk van der Aa        
Anouk van Balen        
Daphne Emmers        
Joyce van den Hooven        
Cindy van den Hooven        
Ilse Kolmans        
Jessie Lommers        
Lotte Muskens        
Inge van Noort        
Ilse van Noort        
Simone van de Pol        
Ellen Pulles        
Annemiek Rombouts        
Amber van Wanrooij        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 16:45 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Groene Ster DS1 (d)
C 01-02-2020 19:25 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Dongen DS2 (d)
C 01-02-2020 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Bergeijk DS1 (d)
C 01-02-2020 20:30 Swift DS1 (d) Elshout DS1 (d)
C 02-02-2020 14:15 Helios '72 DS1 (d) Tremeg DS1 (d)
C 02-02-2020 12:50 Software Society/Avanti DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d)
C 08-02-2020 19:00 M.H.V. '81 DS2 (d) Swift DS1 (d)
C 08-02-2020 21:00 Groene Ster DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d)
C 09-02-2020 14:45 Dongen DS2 (d) Helios '72 DS1 (d)
C 09-02-2020 13:20 Elshout DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d)
C 09-02-2020 13:00 Tremeg DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d)
C 09-02-2020 13:00 Bergeijk DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d)
C 15-02-2020 19:15 Swift DS1 (d) Groene Ster DS1 (d)
C 15-02-2020 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d)
C 15-02-2020 20:30 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Elshout DS1 (d)
C 16-02-2020 10:35 Software Society/Avanti DS1 (d) Tremeg DS1 (d)
C 16-02-2020 14:00 Helios '72 DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d)
C 16-02-2020 14:50 Dongen DS2 (d) Bergeijk DS1 (d)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 26-01-2020 13:20 Elshout DS1 Zaal Software Society/Avanti DS1 (d) K. (Koen) de Vries 1746
C 19-01-2020 13:30 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Elshout DS1 Zaal J (Jasper) Frishert 3238 19 - 12
C 12-01-2020 12:20 Elshout DS1 Zaal Tremeg DS1 (d) J (Jos) Braspenning 5669 20 - 16
- 07-01-2020 20:40 Elshout DS1 Zaal Swift DS1 (d) J (Jos) Braspenning 8882 21 - 17
C 04-01-2020 20:15 Groene Ster DS1 (d) Elshout DS1 Zaal F.P.R. (Frank) Tijsma 6888 18 - 26
C 14-12-2019 19:00 M.H.V. '81 DS2 (d) Elshout DS1 Zaal S (Sander) van de Leuvert 6318 27 - 15
C 08-12-2019 13:20 Elshout DS1 Zaal Helios '72 DS1 (d) N. (Nina) Eekels 7469 19 - 21
C 01-12-2019 13:20 Elshout DS1 Zaal Bergeijk DS1 (d) F (Frank) Kamp 1405 14 - 25
C 24-11-2019 15:55 Dongen DS2 (d) Elshout DS1 Zaal J. (Jetske) van Kerkhof 4974 25 - 24
- 20-11-2019 20:00 Desk DS1 (d) Elshout DS1 Zaal J (Jos) Braspenning 8731 14 - 31
C 17-11-2019 13:20 Elshout DS1 Zaal DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 6191 22 - 18
C 09-11-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Elshout DS1 Zaal T. (Tom) Branderhorst 6534 22 - 22
C 03-11-2019 13:20 Elshout DS1 Zaal Swift DS1 (d) P (Peter) Millenaar 4266 22 - 20
C 27-10-2019 13:30 Software Society/Avanti DS1 (d) Elshout DS1 Zaal J (Jasper) Frishert 7467 18 - 26
C 13-10-2019 13:20 Elshout DS1 Zaal RED-RAG/Tachos DS1 (d) P.G.S. (Patrick) van Keeken 7454 14 - 16
C 06-10-2019 13:50 Tremeg DS1 (d) Elshout DS1 Zaal R (Ronald) van Gemert 4711 24 - 23
C 29-09-2019 12:10 Elshout DS1 Zaal Groene Ster DS1 (d) R. (Remco) Janssens 3666 32 - 20
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 26-01-2020 13:20 Elshout DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 1746 0-0
C 26-01-2020 15:10 Dongen DS2 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 5954 0-0
C 25-01-2020 20:00 Groene Ster DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 2117 16-16
C 25-01-2020 21:15 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 4161 17-18
C 25-01-2020 20:45 M.H.V. '81 DS2 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 3251 23-19
C 25-01-2020 20:30 Bergeijk DS1 (d) Swift DS1 (d) 2671 14-17
C 19-01-2020 12:45 Software Society/Avanti DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 5584 24-27
C 19-01-2020 13:30 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Elshout DS1 (d) 3238 19-12
C 19-01-2020 14:15 Helios '72 DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 2370 30-25
C 19-01-2020 15:00 Tremeg DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 2896 11-22
C 18-01-2020 19:15 Swift DS1 (d) Dongen DS2 (d) 2626 30-19
C 18-01-2020 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 2515 28-27
C 12-01-2020 17:10 Dongen DS2 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 4277 17-29
C 12-01-2020 12:20 Elshout DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 5669 20-16
C 11-01-2020 19:00 M.H.V. '81 DS2 (d) Groene Ster DS1 (d) 5837 31-15
C 11-01-2020 19:25 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Swift DS1 (d) 4739 10-23
C 11-01-2020 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 1581 32-24
C 11-01-2020 20:30 Bergeijk DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 5294 18-15
C 09-01-2020 20:00 Software Society/Avanti DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 5038 31-28
C 05-01-2020 15:00 Helios '72 DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 4070 20-23
C 05-01-2020 14:25 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Dongen DS2 (d) 4268 30-9
C 05-01-2020 12:45 Software Society/Avanti DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 3616 25-21
C 05-01-2020 12:40 Tremeg DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 5690 17-28
C 04-01-2020 19:15 Swift DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 6398 22-18
C 04-01-2020 20:15 Groene Ster DS1 (d) Elshout DS1 (d) 6888 18-26
C 15-12-2019 14:20 RED-RAG/Tachos DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 2854 25-20
C 15-12-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) Swift DS1 (d) 7869 27-25
C 15-12-2019 14:30 Tremeg DS1 (d) Dongen DS2 (d) 7753 30-17
C 14-12-2019 21:00 Groene Ster DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 4674 21-28
C 14-12-2019 19:00 M.H.V. '81 DS2 (d) Elshout DS1 (d) 6318 27-15
C 08-12-2019 13:20 Elshout DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 7469 19-21
C 08-12-2019 14:50 Dongen DS2 (d) Groene Ster DS1 (d) 2012 23-20
C 07-12-2019 20:35 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 4664 20-19
C 07-12-2019 19:15 Swift DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 1574 30-24
C 07-12-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 5589 21-32
C 07-12-2019 19:00 Bergeijk DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 2565 15-17
C 01-12-2019 13:20 Elshout DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 1405 14-25
C 01-12-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 5520 29-21
C 01-12-2019 15:00 Tremeg DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 4093 23-26
C 30-11-2019 20:45 M.H.V. '81 DS2 (d) Dongen DS2 (d) 7531 36-11
C 30-11-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 1613 22-19
C 30-11-2019 16:50 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Swift DS1 (d) 3979 27-23
C 24-11-2019 15:55 Dongen DS2 (d) Elshout DS1 (d) 4974 25-24
C 24-11-2019 14:00 Bergeijk DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 1651 20-19
C 24-11-2019 12:15 Software Society/Avanti DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 7513 14-20
C 23-11-2019 20:30 Swift DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 2879 19-14
C 23-11-2019 19:50 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 5419 9-33
C 23-11-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 5736 28-22
C 17-11-2019 11:55 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 4296 24-27
C 17-11-2019 12:30 M.H.V. '81 DS2 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 1360 35-19
C 17-11-2019 13:20 Elshout DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 6191 22-18
C 17-11-2019 13:40 Tremeg DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 4593 21-26
C 17-11-2019 14:00 Bergeijk DS1 (d) Dongen DS2 (d) 4938 39-15
C 16-11-2019 20:30 Groene Ster DS1 (d) Swift DS1 (d) 3927 21-29
C 10-11-2019 14:20 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 6232 17-16
C 10-11-2019 13:30 Software Society/Avanti DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 6950 28-24
C 10-11-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) Dongen DS2 (d) 2162 24-23
C 09-11-2019 19:15 Swift DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 1787 34-13
C 09-11-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Elshout DS1 (d) 6534 22-22
C 09-11-2019 20:30 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 2863 23-27
C 03-11-2019 14:45 Dongen DS2 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 2701 20-26
C 03-11-2019 13:20 Elshout DS1 (d) Swift DS1 (d) 4266 22-20
C 03-11-2019 11:30 Tremeg DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 4595 11-17
C 02-11-2019 20:30 Bergeijk DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 6723 19-18
C 02-11-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 1596 19-21
C 02-11-2019 19:00 M.H.V. '81 DS2 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 3872 29-23
C 27-10-2019 13:30 Software Society/Avanti DS1 (d) Elshout DS1 (d) 7467 18-26
C 27-10-2019 13:40 Tremeg DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 5650 23-24
C 27-10-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 3773 17-19
C 27-10-2019 16:50 RED-RAG/Tachos DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 4858 29-25
C 26-10-2019 20:45 Swift DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 3612 31-24
C 26-10-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Dongen DS2 (d) 4751 29-25
C 13-10-2019 13:20 Elshout DS1 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 7454 14-16
C 13-10-2019 14:00 Bergeijk DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 2209 19-21
C 13-10-2019 14:45 Dongen DS2 (d) Swift DS1 (d) 6092 22-26
C 12-10-2019 20:45 M.H.V. '81 DS2 (d) Tremeg DS1 (d) 5464 21-18
C 12-10-2019 20:40 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 2381 22-27
C 12-10-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) Helios '72 DS1 (d) 7257 26-21
C 06-10-2019 13:30 Software Society/Avanti DS1 (d) Dongen DS2 (d) 5338 32-19
C 06-10-2019 13:50 Tremeg DS1 (d) Elshout DS1 (d) 4711 24-23
C 06-10-2019 14:15 Helios '72 DS1 (d) O.H.C. '01 DS1 (d) 3377 30-20
C 06-10-2019 14:35 RED-RAG/Tachos DS1 (d) Bergeijk DS1 (d) 1526 29-20
C 05-10-2019 20:00 Groene Ster DS1 (d) M.H.V. '81 DS2 (d) 3033 20-25
C 05-10-2019 20:30 Swift DS1 (d) DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) 1638 31-18
C 29-09-2019 12:10 Elshout DS1 (d) Groene Ster DS1 (d) 3666 32-20
C 29-09-2019 16:05 Dongen DS2 (d) RED-RAG/Tachos DS1 (d) 6224 14-18
C 28-09-2019 20:20 DOS'80/Olympia'89 DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 (d) 6631 19-20
C 28-09-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Swift DS1 (d) 4714 23-28
C 28-09-2019 19:00 Bergeijk DS1 (d) Tremeg DS1 (d) 2592 18-19
C 28-09-2019 18:30 M.H.V. '81 DS2 (d) Helios '72 DS1 (d) 4645 23-20

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 M.H.V. '81 DS2 15 26 13 2 0 383 278 105
2 Swift DS1 15 24 12 3 0 368 284 84
3 RED-RAG/Tachos DS1 15 24 12 3 0 341 275 66
4 Bergeijk DS1 15 18 9 6 0 341 300 41
5 Helios '72 DS1 15 18 9 6 0 344 328 16
6 Software Society/Avanti DS1 14 16 8 6 0 336 329 7
7 Elshout DS1 14 13 6 7 1 279 269 10
8 O.H.C. '01 DS1 14 13 6 7 1 339 362 -23
9 Tremeg DS1 15 7 3 11 1 278 314 -36
10 Groene Ster DS1 15 7 3 11 1 313 380 -67
11 DOS'80/Olympia'89 DS1 15 6 3 12 0 288 357 -69
12 Dongen DS2 14 4 2 12 0 259 393 -134

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 20:00 - 20:30 Sporthal Dillenburcht Keepers training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
dinsdag 20:30 - 22:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
vrijdag 19:00 - 20:30 Die Heygrave Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Sporthal Dillenburcht Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
vrijdag 19:00 - 20:30 Die Heygrave Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven