Dames Senioren Zaal

Senioren - Elshout DS3 Zaal

Teamleden

Spelers
Angela Albers        
Britt de Bont        
Eline Dekkers        
Eefje Groenendaal        
Michèle Hendriks        
Marielle Klerks        
Manon Klerks        
Daniek Klijn        
Natasja van den Nieuwenhuijzen-Ververs        
Ariane Rombouts        
Sharon van Rooij        
Fleur van Sambeek        
Emmy Turkenburg        
Dian van Wanrooij        
 
Overige teamleden
Gerard de Wit Trainer
Jorrit Klerks Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 19:00 Elshout DS3 Zaal SVVH DS2 (d) 3945
C 29-03-2020 11:45 Helios '72 DS2 (d) Elshout DS3 Zaal R. (Robert) van Ras 6864
C 22-03-2020 11:00 Blerick DS2 (d) Elshout DS3 Zaal 6153
C 15-03-2020 10:00 Elshout DS3 Zaal M.H.V. '81 DS3 (d) 7999
C 07-03-2020 19:00 Elshout DS3 Zaal Achilles '95 DS2 (d) W (Wim) de Hart 5047 12 - 21
C 29-02-2020 19:00 Elshout DS3 Zaal Blerick DS2 (d) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 1487 15 - 14
C 15-02-2020 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) Elshout DS3 Zaal L (Lionel) Collin 6624 13 - 8
C 08-02-2020 19:00 Elshout DS3 Zaal De Sprint/Niobe DS4 (d) J (Jos) van den Hoven 7309 7 - 19
C 01-02-2020 vervallen Zephyr DS1 (d) Elshout DS3 Zaal W.A. (Wim) van der Schoot 1656
C 25-01-2020 19:00 Elshout DS3 Zaal Aristos DS2 (d) G (Gerard) de Wit 4905 9 - 27
C 19-01-2020 16:40 Handbal Someren DS2 (d) Elshout DS3 Zaal Afgeschermd 7133 22 - 17
C 11-01-2020 20:15 Elshout DS3 Zaal Habo '95 DS3 (d) E. (Ed) van Delft 5782 15 - 21
C 05-01-2020 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Elshout DS3 Zaal M.M.M. (Maud) van Schipstal 7842 11 - 16
C 15-12-2019 11:30 SVVH DS2 (d) Elshout DS3 Zaal GTB (Sjraar) (Sjraar) Peeters 4515 19 - 15
C 07-12-2019 19:00 Elshout DS3 Zaal Helios '72 DS2 (d) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 6766 16 - 24
C 24-11-2019 10:15 Achilles '95 DS2 (d) Elshout DS3 Zaal B.M. (Bennert) de Wijs 6774 19 - 11
C 16-11-2019 19:00 Elshout DS3 Zaal Jupiter '75 DS1 (d) E. (Ed) van Delft 4426 9 - 10
C 10-11-2019 11:30 De Sprint/Niobe DS4 (d) Elshout DS3 Zaal S (Sander) Kuunders 7818 17 - 5
C 02-11-2019 vervallen Elshout DS3 Zaal Zephyr DS1 (d) 1693
C 27-10-2019 12:00 Aristos DS2 (d) Elshout DS3 Zaal E (Erwin) Stobbe 6458 16 - 16
C 12-10-2019 19:00 Elshout DS3 Zaal Handbal Someren DS2 (d) J (Jos) van den Hoven 7050 12 - 17
C 06-10-2019 10:00 Habo '95 DS3 (d) Elshout DS3 Zaal F. (Floor) Termeer 1231 23 - 15
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 05-04-2020 11:20 De Sprint/Niobe DS4 (d) Aristos DS2 (d) 2207 0-0
C 05-04-2020 11:00 Blerick DS2 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 3180 0-0
C 05-04-2020 09:15 Achilles '95 DS2 (d) Habo '95 DS3 (d) 4850 0-0
C 04-04-2020 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) Handbal Someren DS2 (d) 3542 0-0
C 04-04-2020 19:00 Elshout DS3 (d) SVVH DS2 (d) 3945 0-0
C 29-03-2020 11:30 SVVH DS2 (d) Blerick DS2 (d) 3435 0-0
C 29-03-2020 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Achilles '95 DS2 (d) 2778 0-0
C 29-03-2020 11:00 Habo '95 DS3 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 8004 0-0
C 29-03-2020 11:30 Handbal Someren DS2 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 3358 0-0
C 29-03-2020 11:45 Helios '72 DS2 (d) Elshout DS3 (d) 6864 0-0
C 22-03-2020 11:00 Blerick DS2 (d) Elshout DS3 (d) 6153 0-0
C 22-03-2020 11:25 Achilles '95 DS2 (d) SVVH DS2 (d) 5807 0-0
C 22-03-2020 12:50 De Sprint/Niobe DS4 (d) Habo '95 DS3 (d) 7746 0-0
C 22-03-2020 15:10 Aristos DS2 (d) Helios '72 DS2 (d) 6872 0-0
C 21-03-2020 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 6399 0-0
C 15-03-2020 10:00 Elshout DS3 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 7999 0-0
C 08-03-2020 17:15 Handbal Someren DS2 (d) Aristos DS2 (d) 7839 25-22
C 08-03-2020 11:45 Helios '72 DS2 (d) Blerick DS2 (d) 5613 32-22
C 08-03-2020 11:30 SVVH DS2 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 4701 11-13
C 08-03-2020 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 7465 14-24
C 07-03-2020 19:00 Elshout DS3 (d) Achilles '95 DS2 (d) 5047 12-21
C 03-03-2020 20:00 Achilles '95 DS2 (d) Helios '72 DS2 (d) 1881 24-13
C 29-02-2020 19:00 Elshout DS3 (d) Blerick DS2 (d) 1487 15-14
C 16-02-2020 10:15 Achilles '95 DS2 (d) Blerick DS2 (d) 6005 22-11
C 16-02-2020 10:00 De Sprint/Niobe DS4 (d) SVVH DS2 (d) 6787 14-9
C 16-02-2020 14:00 Aristos DS2 (d) Habo '95 DS3 (d) 2147 26-17
C 16-02-2020 11:45 Helios '72 DS2 (d) Handbal Someren DS2 (d) 1676 14-27
C 15-02-2020 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) Elshout DS3 (d) 6624 13-8
C 09-02-2020 11:00 Blerick DS2 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 6638 16-31
C 09-02-2020 11:00 Habo '95 DS3 (d) Handbal Someren DS2 (d) 4177 22-21
C 09-02-2020 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Aristos DS2 (d) 2230 13-13
C 08-02-2020 19:00 Elshout DS3 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 7309 7-19
C 02-02-2020 12:15 De Sprint/Niobe DS4 (d) Blerick DS2 (d) 3919 28-11
C 02-02-2020 12:00 Aristos DS2 (d) SVVH DS2 (d) 3571 14-15
C 02-02-2020 11:45 Helios '72 DS2 (d) Habo '95 DS3 (d) 4815 25-20
C 02-02-2020 11:30 Handbal Someren DS2 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 3905 16-11
C 01-02-2020 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) Achilles '95 DS2 (d) 7852 14-16
C 26-01-2020 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Habo '95 DS3 (d) 7377 16-15
C 26-01-2020 11:30 SVVH DS2 (d) Handbal Someren DS2 (d) 7789 12-18
C 26-01-2020 12:35 Achilles '95 DS2 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 4756 23-12
C 25-01-2020 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) Helios '72 DS2 (d) 6934 16-16
C 25-01-2020 19:00 Elshout DS3 (d) Aristos DS2 (d) 4905 9-27
C 19-01-2020 10:00 Habo '95 DS3 (d) SVVH DS2 (d) 1744 18-11
C 19-01-2020 11:15 De Sprint/Niobe DS4 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 4497 12-14
C 19-01-2020 11:45 Helios '72 DS2 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 5775 20-26
C 19-01-2020 16:00 Aristos DS2 (d) Blerick DS2 (d) 2752 25-14
C 19-01-2020 16:40 Handbal Someren DS2 (d) Elshout DS3 (d) 7133 22-17
C 12-01-2020 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) SVVH DS2 (d) 7347 15-10
C 12-01-2020 10:15 Achilles '95 DS2 (d) Aristos DS2 (d) 7064 17-14
C 12-01-2020 09:45 Blerick DS2 (d) Handbal Someren DS2 (d) 5020 20-15
C 12-01-2020 11:20 De Sprint/Niobe DS4 (d) Helios '72 DS2 (d) 4331 26-11
C 11-01-2020 20:15 Elshout DS3 (d) Habo '95 DS3 (d) 5782 15-21
C 05-01-2020 12:30 Helios '72 DS2 (d) SVVH DS2 (d) 7235 15-10
C 05-01-2020 12:50 Habo '95 DS3 (d) Blerick DS2 (d) 1720 16-8
C 05-01-2020 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Elshout DS3 (d) 7842 11-16
C 05-01-2020 14:05 Aristos DS2 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 6109 17-12
C 05-01-2020 15:45 Handbal Someren DS2 (d) Achilles '95 DS2 (d) 3698 17-15
C 15-12-2019 15:30 Aristos DS2 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 7862 17-13
C 15-12-2019 11:30 SVVH DS2 (d) Elshout DS3 (d) 4515 19-15
C 15-12-2019 11:30 Handbal Someren DS2 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 7014 15-12
C 15-12-2019 11:00 Habo '95 DS3 (d) Achilles '95 DS2 (d) 6220 10-13
C 15-12-2019 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Blerick DS2 (d) 3321 20-16
C 08-12-2019 11:00 Blerick DS2 (d) SVVH DS2 (d) 3459 10-10
C 08-12-2019 10:00 De Sprint/Niobe DS4 (d) Handbal Someren DS2 (d) 3187 17-13
C 08-12-2019 09:15 Achilles '95 DS2 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 3449 24-16
C 07-12-2019 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) Habo '95 DS3 (d) 6071 16-22
C 07-12-2019 19:00 Elshout DS3 (d) Helios '72 DS2 (d) 6766 16-24
C 01-12-2019 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 3277 17-13
C 01-12-2019 11:00 Habo '95 DS3 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 1465 14-23
C 01-12-2019 11:30 SVVH DS2 (d) Achilles '95 DS2 (d) 5094 10-21
C 01-12-2019 11:45 Helios '72 DS2 (d) Aristos DS2 (d) 1329 22-16
C 24-11-2019 15:00 Aristos DS2 (d) Handbal Someren DS2 (d) 5612 13-9
C 24-11-2019 12:30 De Sprint/Niobe DS4 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 5986 15-17
C 24-11-2019 11:00 Blerick DS2 (d) Helios '72 DS2 (d) 4751 24-30
C 24-11-2019 10:15 Achilles '95 DS2 (d) Elshout DS3 (d) 6774 19-11
C 23-11-2019 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) SVVH DS2 (d) 1666 17-4
C 23-11-2019 19:30 Zephyr DS1 (d) Habo '95 DS3 (d) 7952 0-0
C 17-11-2019 17:50 Handbal Someren DS2 (d) Helios '72 DS2 (d) 7274 18-9
C 17-11-2019 11:30 SVVH DS2 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 5827 6-17
C 17-11-2019 11:00 Blerick DS2 (d) Achilles '95 DS2 (d) 2171 16-21
C 17-11-2019 11:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Zephyr DS1 (d) 3577 0-0
C 17-11-2019 10:00 Habo '95 DS3 (d) Aristos DS2 (d) 6237 24-22
C 16-11-2019 19:00 Elshout DS3 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 4426 9-10
C 10-11-2019 11:30 De Sprint/Niobe DS4 (d) Elshout DS3 (d) 7818 17-5
C 10-11-2019 11:45 Helios '72 DS2 (d) Achilles '95 DS2 (d) 1334 18-20
C 10-11-2019 15:40 Handbal Someren DS2 (d) Habo '95 DS3 (d) 5179 26-15
C 10-11-2019 16:30 Aristos DS2 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 3121 13-11
C 09-11-2019 19:45 Zephyr DS1 (d) SVVH DS2 (d) 4114 0-0
C 09-11-2019 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) Blerick DS2 (d) 6283 22-20
C 03-11-2019 11:25 Achilles '95 DS2 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 2569 22-9
C 03-11-2019 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Handbal Someren DS2 (d) 5920 17-9
C 03-11-2019 10:00 Habo '95 DS3 (d) Helios '72 DS2 (d) 2741 12-15
C 03-11-2019 11:00 Blerick DS2 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 6019 20-11
C 03-11-2019 11:30 SVVH DS2 (d) Aristos DS2 (d) 7536 6-18
C 02-11-2019 19:00 Elshout DS3 (d) Zephyr DS1 (d) 1693 0-0
C 30-10-2019 20:00 Zephyr DS1 (d) Blerick DS2 (d) 7030 0-0
C 27-10-2019 10:00 Habo '95 DS3 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 6240 15-14
C 27-10-2019 10:00 De Sprint/Niobe DS4 (d) Achilles '95 DS2 (d) 6274 18-13
C 27-10-2019 11:30 Handbal Someren DS2 (d) SVVH DS2 (d) 4029 14-10
C 27-10-2019 11:45 Helios '72 DS2 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 2688 26-9
C 27-10-2019 12:00 Aristos DS2 (d) Elshout DS3 (d) 6458 16-16
C 13-10-2019 11:00 Blerick DS2 (d) Aristos DS2 (d) 6655 22-10
C 13-10-2019 10:00 M.H.V. '81 DS3 (d) Helios '72 DS2 (d) 2223 22-22
C 13-10-2019 10:25 Achilles '95 DS2 (d) Zephyr DS1 (d) 6888 21-7
C 12-10-2019 19:00 Elshout DS3 (d) Handbal Someren DS2 (d) 7050 12-17
C 12-10-2019 19:00 Jupiter '75 DS1 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 6489 15-13
C 10-10-2019 18:55 SVVH DS2 (d) Habo '95 DS3 (d) 4753 16-12
C 08-10-2019 20:00 Jupiter '75 DS1 (d) Aristos DS2 (d) 3790 19-14
C 06-10-2019 11:30 SVVH DS2 (d) M.H.V. '81 DS3 (d) 4694 15-19
C 06-10-2019 10:00 Habo '95 DS3 (d) Elshout DS3 (d) 1231 23-15
C 06-10-2019 11:45 Helios '72 DS2 (d) De Sprint/Niobe DS4 (d) 4610 10-10
C 06-10-2019 12:00 Aristos DS2 (d) Achilles '95 DS2 (d) 7938 18-13
C 06-10-2019 16:30 Handbal Someren DS2 (d) Blerick DS2 (d) 4696 17-17
C 05-10-2019 19:30 Zephyr DS1 (d) Jupiter '75 DS1 (d) 1255 11-14
C 29-09-2019 13:25 De Sprint/Niobe DS4 (d) Zephyr DS1 (d) 2158 22-13
C 29-09-2019 13:25 Achilles '95 DS2 (d) Handbal Someren DS2 (d) 3227 12-12
C 29-09-2019 11:30 SVVH DS2 (d) Helios '72 DS2 (d) 2602 16-14
C 29-09-2019 11:00 Blerick DS2 (d) Habo '95 DS3 (d) 5860 12-15

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Blauw Wit DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elshout DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GHV DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groene Ster DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heerle DS4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 H.V.M. DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Novitas DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 R.H.V. DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 United Breda/Orion R DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 handbalshop.nl/Witte Ster DS2 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 19:30 - 20:30 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
donderdag 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven