Dames Senioren Zaal

Senioren - Elshout DS4 Zaal

Teamleden

Spelers
Bauke van Alphen        
Lotte Beekmans        
Imke van Bladel        
Lieke Broos        
Anne Coenen        
Daniek van Hulten        
Anouk Keetels        
Judith Kolmans        
Gitte Lommers        
Floor Lommers        
 
Overige teamleden
Ed van Delft Trainer
Hans van Hulten Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 14:30 Elshout DS4 Zaal Acritas DS2 (d) 3543
C 28-03-2020 19:15 GHV DS2 (d) Elshout DS4 Zaal 4015
C 22-03-2020 14:00 Aristos DS3 (d) Elshout DS4 Zaal 7888
C 15-03-2020 11:15 Elshout DS4 Zaal Roef DS1 (d) 3114
C 08-03-2020 14:30 Elshout DS4 Zaal Manual DS2 (d) W. (Wendy) van Hulten - Fitters 1367 10 - 11
C 29-02-2020 19:00 Wittenhorst DS1 (d) Elshout DS4 Zaal F (Fred) Minten 2407 17 - 6
C 16-02-2020 11:15 Habo '95 DS4 (d) Elshout DS4 Zaal M (Martijn) Rombouts 2199 25 - 14
C 02-02-2020 10:00 Lido DS2 (d) Elshout DS4 Zaal J. (Joost) Haneveer 7593 20 - 8
C 26-01-2020 14:30 Elshout DS4 Zaal Wittenhorst DS1 (d) J (Jeanne) v.d. Sanden-Lommers 5938 9 - 26
C 19-01-2020 16:10 Tremeg DS2 (d) Elshout DS4 Zaal D (Daan) Manders 7667 31 - 7
C 12-01-2020 13:30 Elshout DS4 Zaal Taxandria DS2 (d) J (Jeanne) v.d. Sanden-Lommers 6213 12 - 5
C 05-01-2020 12:15 PSV Handbal DS4 (d) Elshout DS4 Zaal Afgeschermd 2368 21 - 14
C 15-12-2019 13:55 Acritas DS2 (d) Elshout DS4 Zaal Afgeschermd 3831 12 - 16
C 08-12-2019 14:30 Elshout DS4 Zaal GHV DS2 (d) E. (Ed) van Delft 3655 14 - 17
C 01-12-2019 14:30 Elshout DS4 Zaal Aristos DS3 (d) K (Kris) de Wit 5886 15 - 12
C 24-11-2019 11:10 Manual DS2 (d) Elshout DS4 Zaal W. (Willem) van Duren 3857 24 - 10
C 17-11-2019 14:30 Elshout DS4 Zaal Habo '95 DS4 (d) M (Marloes) Rombouts 3589 10 - 33
C 09-11-2019 19:30 Roef DS1 (d) Elshout DS4 Zaal L. (Liesbeth) Zink 6517 27 - 15
C 03-11-2019 14:30 Elshout DS4 Zaal Lido DS2 (d) E. (Ed) van Delft 2058 14 - 20
C 13-10-2019 14:30 Elshout DS4 Zaal Tremeg DS2 (d) G (Gerard) de Wit 6403 11 - 26
C 06-10-2019 10:55 Taxandria DS2 (d) Elshout DS4 Zaal B. (Bjorn) van den Meijdenberg 4594 17 - 19
C 29-09-2019 13:20 Elshout DS4 Zaal PSV Handbal DS4 (d) J (Jos) van den Hoven 6052 3 - 28
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 05-04-2020 14:30 Elshout DS4 (d) Acritas DS2 (d) 3543 0-0
C 05-04-2020 13:00 Aristos DS3 (d) PSV Handbal DS4 (d) 5152 0-0
C 05-04-2020 11:15 Habo '95 DS4 (d) Tremeg DS2 (d) 5763 0-0
C 05-04-2020 11:10 Manual DS2 (d) Taxandria DS2 (d) 1205 0-0
C 05-04-2020 10:00 Lido DS2 (d) GHV DS2 (d) 6763 0-0
C 04-04-2020 19:30 Roef DS1 (d) Wittenhorst DS1 (d) 2454 0-0
C 29-03-2020 12:20 Tremeg DS2 (d) Roef DS1 (d) 3651 0-0
C 29-03-2020 10:25 Acritas DS2 (d) Aristos DS3 (d) 5274 0-0
C 29-03-2020 10:40 Taxandria DS2 (d) Habo '95 DS4 (d) 2977 0-0
C 29-03-2020 13:25 PSV Handbal DS4 (d) Manual DS2 (d) 7513 0-0
C 28-03-2020 19:15 GHV DS2 (d) Elshout DS4 (d) 4015 0-0
C 28-03-2020 19:00 Wittenhorst DS1 (d) Lido DS2 (d) 6243 0-0
C 22-03-2020 11:15 Habo '95 DS4 (d) PSV Handbal DS4 (d) 4746 0-0
C 22-03-2020 10:00 Lido DS2 (d) Tremeg DS2 (d) 5279 0-0
C 22-03-2020 13:20 Wittenhorst DS1 (d) GHV DS2 (d) 3615 0-0
C 22-03-2020 14:00 Aristos DS3 (d) Elshout DS4 (d) 7888 0-0
C 22-03-2020 14:40 Manual DS2 (d) Acritas DS2 (d) 5429 0-0
C 21-03-2020 19:30 Roef DS1 (d) Taxandria DS2 (d) 3528 0-0
C 15-03-2020 11:00 Taxandria DS2 (d) Manual DS2 (d) 12680 0-0
C 15-03-2020 11:15 Elshout DS4 (d) Roef DS1 (d) 3114 0-0
C 08-03-2020 11:00 Wittenhorst DS1 (d) Tremeg DS2 (d) 3902 23-6
C 08-03-2020 14:45 Acritas DS2 (d) Habo '95 DS4 (d) 2000 12-29
C 08-03-2020 14:30 Elshout DS4 (d) Manual DS2 (d) 1367 10-11
C 08-03-2020 12:10 PSV Handbal DS4 (d) Roef DS1 (d) 4459 33-25
C 08-03-2020 10:40 Taxandria DS2 (d) Lido DS2 (d) 2323 0-10
C 07-03-2020 19:10 GHV DS2 (d) Aristos DS3 (d) 1901 24-22
C 06-03-2020 20:30 Habo '95 DS4 (d) Manual DS2 (d) 4658 25-22
C 01-03-2020 11:00 Acritas DS2 (d) Taxandria DS2 (d) 7106 0-0
C 01-03-2020 11:00 Acritas DS2 (d) Taxandria DS2 (d) 15945 10-0
C 29-02-2020 19:00 Wittenhorst DS1 (d) Elshout DS4 (d) 2407 17-6
C 16-02-2020 11:45 Wittenhorst DS1 (d) Taxandria DS2 (d) 15802 10-0
C 16-02-2020 12:20 Lido DS2 (d) PSV Handbal DS4 (d) 2979 13-23
C 16-02-2020 11:45 Wittenhorst DS1 (d) Taxandria DS2 (d) 1317 0-0
C 16-02-2020 11:30 GHV DS2 (d) Tremeg DS2 (d) 6150 11-13
C 16-02-2020 11:15 Manual DS2 (d) Aristos DS3 (d) 7356 21-18
C 16-02-2020 11:15 Habo '95 DS4 (d) Elshout DS4 (d) 2199 25-14
C 15-02-2020 19:30 Roef DS1 (d) Acritas DS2 (d) 4813 27-7
C 13-02-2020 20:00 Roef DS1 (d) Aristos DS3 (d) 6088 32-24
C 09-02-2020 17:05 Acritas DS2 (d) Lido DS2 (d) 6751 0-0
C 09-02-2020 14:30 Aristos DS3 (d) Habo '95 DS4 (d) 5500 13-28
C 09-02-2020 13:25 PSV Handbal DS4 (d) Wittenhorst DS1 (d) 7174 0-0
C 09-02-2020 11:50 Taxandria DS2 (d) Tremeg DS2 (d) 1739 20-28
C 09-02-2020 15:20 Manual DS2 (d) GHV DS2 (d) 4461 0-0
C 02-02-2020 10:00 Lido DS2 (d) Elshout DS4 (d) 7593 20-8
C 02-02-2020 11:10 Tremeg DS2 (d) PSV Handbal DS4 (d) 6087 28-23
C 02-02-2020 11:30 GHV DS2 (d) Taxandria DS2 (d) 5290 27-15
C 01-02-2020 20:05 Wittenhorst DS1 (d) Acritas DS2 (d) 2594 18-8
C 30-01-2020 20:00 Roef DS1 (d) Habo '95 DS4 (d) 7135 24-28
C 26-01-2020 16:30 Aristos DS3 (d) Lido DS2 (d) 5746 13-23
C 26-01-2020 14:50 Acritas DS2 (d) Tremeg DS2 (d) 4482 4-14
C 26-01-2020 14:30 Elshout DS4 (d) Wittenhorst DS1 (d) 5938 9-26
C 26-01-2020 12:15 PSV Handbal DS4 (d) Taxandria DS2 (d) 6312 26-19
C 26-01-2020 12:45 Habo '95 DS4 (d) GHV DS2 (d) 6280 33-5
C 23-01-2020 19:50 Manual DS2 (d) Roef DS1 (d) 6683 28-22
C 19-01-2020 10:55 Taxandria DS2 (d) Acritas DS2 (d) 13898 0-10
C 19-01-2020 10:55 Taxandria DS2 (d) Acritas DS2 (d) 4117 15-14
C 19-01-2020 11:45 Wittenhorst DS1 (d) Aristos DS3 (d) 6542 28-5
C 19-01-2020 12:20 Lido DS2 (d) Manual DS2 (d) 7337 15-17
C 19-01-2020 16:10 Tremeg DS2 (d) Elshout DS4 (d) 7667 31-7
C 18-01-2020 18:20 GHV DS2 (d) PSV Handbal DS4 (d) 4005 14-17
C 17-01-2020 19:30 Tremeg DS2 (d) Wittenhorst DS1 (d) 6407 21-17
C 12-01-2020 11:35 Acritas DS2 (d) PSV Handbal DS4 (d) 6605 10-22
C 12-01-2020 12:00 Habo '95 DS4 (d) Lido DS2 (d) 4503 26-20
C 12-01-2020 13:30 Elshout DS4 (d) Taxandria DS2 (d) 6213 12-5
C 12-01-2020 15:25 Manual DS2 (d) Wittenhorst DS1 (d) 6383 14-25
C 12-01-2020 15:30 Aristos DS3 (d) Tremeg DS2 (d) 7286 15-33
C 11-01-2020 19:30 Roef DS1 (d) GHV DS2 (d) 7140 26-17
C 05-01-2020 12:15 PSV Handbal DS4 (d) Elshout DS4 (d) 2368 21-14
C 05-01-2020 10:55 Taxandria DS2 (d) Aristos DS3 (d) 3638 17-14
C 05-01-2020 10:10 Tremeg DS2 (d) Manual DS2 (d) 3288 19-17
C 05-01-2020 10:00 Lido DS2 (d) Roef DS1 (d) 4517 18-22
C 04-01-2020 19:00 GHV DS2 (d) Acritas DS2 (d) 6191 19-5
C 04-01-2020 17:40 Wittenhorst DS1 (d) Habo '95 DS4 (d) 7634 14-15
C 15-12-2019 11:20 Tremeg DS2 (d) Habo '95 DS4 (d) 2150 28-26
C 15-12-2019 11:50 Taxandria DS2 (d) Manual DS2 (d) 5224 0-0
C 15-12-2019 13:25 PSV Handbal DS4 (d) Aristos DS3 (d) 3286 26-19
C 15-12-2019 13:55 Acritas DS2 (d) Elshout DS4 (d) 3831 12-16
C 15-12-2019 14:05 Wittenhorst DS1 (d) Roef DS1 (d) 7199 28-11
C 14-12-2019 19:05 GHV DS2 (d) Lido DS2 (d) 1878 26-12
C 08-12-2019 10:00 Habo '95 DS4 (d) Taxandria DS2 (d) 5516 28-14
C 08-12-2019 11:15 Lido DS2 (d) Wittenhorst DS1 (d) 5181 8-19
C 08-12-2019 14:30 Elshout DS4 (d) GHV DS2 (d) 3655 14-17
C 08-12-2019 16:25 Manual DS2 (d) PSV Handbal DS4 (d) 7350 15-17
C 08-12-2019 17:10 Aristos DS3 (d) Acritas DS2 (d) 5134 15-10
C 07-12-2019 19:30 Roef DS1 (d) Tremeg DS2 (d) 2378 20-16
C 01-12-2019 11:30 GHV DS2 (d) Wittenhorst DS1 (d) 4471 12-20
C 01-12-2019 11:35 Acritas DS2 (d) Manual DS2 (d) 3724 10-16
C 01-12-2019 12:00 Taxandria DS2 (d) Roef DS1 (d) 7190 29-20
C 01-12-2019 12:20 Tremeg DS2 (d) Lido DS2 (d) 2162 24-12
C 01-12-2019 14:30 Elshout DS4 (d) Aristos DS3 (d) 5886 15-12
C 01-12-2019 12:15 PSV Handbal DS4 (d) Habo '95 DS4 (d) 6445 26-35
C 24-11-2019 11:10 Lido DS2 (d) Taxandria DS2 (d) 6762 16-17
C 24-11-2019 11:10 Manual DS2 (d) Elshout DS4 (d) 3857 24-10
C 24-11-2019 11:15 Habo '95 DS4 (d) Acritas DS2 (d) 3490 28-4
C 24-11-2019 16:10 Aristos DS3 (d) GHV DS2 (d) 7171 21-37
C 23-11-2019 19:30 Roef DS1 (d) PSV Handbal DS4 (d) 1844 28-33
C 17-11-2019 11:00 Aristos DS3 (d) Manual DS2 (d) 7306 15-22
C 17-11-2019 11:35 Acritas DS2 (d) Roef DS1 (d) 2872 13-9
C 17-11-2019 11:50 Taxandria DS2 (d) Wittenhorst DS1 (d) 6060 12-25
C 17-11-2019 12:20 Tremeg DS2 (d) GHV DS2 (d) 7005 22-8
C 17-11-2019 14:30 Elshout DS4 (d) Habo '95 DS4 (d) 3589 10-33
C 14-11-2019 20:15 PSV Handbal DS4 (d) Lido DS2 (d) 2283 24-11
C 14-11-2019 20:00 Aristos DS3 (d) Roef DS1 (d) 2946 28-24
C 12-11-2019 19:30 Manual DS2 (d) Lido DS2 (d) 1459 15-15
C 10-11-2019 12:45 Wittenhorst DS1 (d) PSV Handbal DS4 (d) 3595 13-15
C 10-11-2019 11:15 Habo '95 DS4 (d) Aristos DS3 (d) 1572 33-21
C 10-11-2019 12:20 Lido DS2 (d) Acritas DS2 (d) 2387 26-8
C 10-11-2019 13:10 Tremeg DS2 (d) Taxandria DS2 (d) 1454 35-9
C 09-11-2019 19:30 Roef DS1 (d) Elshout DS4 (d) 6517 27-15
C 09-11-2019 18:00 GHV DS2 (d) Manual DS2 (d) 8007 14-19
C 03-11-2019 11:35 Acritas DS2 (d) Wittenhorst DS1 (d) 3143 8-13
C 03-11-2019 14:35 PSV Handbal DS4 (d) Tremeg DS2 (d) 4390 14-20
C 03-11-2019 11:55 Manual DS2 (d) Habo '95 DS4 (d) 2198 18-25
C 03-11-2019 14:30 Elshout DS4 (d) Lido DS2 (d) 2058 14-20
C 03-11-2019 11:50 Taxandria DS2 (d) GHV DS2 (d) 6917 0-10
C 27-10-2019 12:00 GHV DS2 (d) Habo '95 DS4 (d) 1663 18-18
C 27-10-2019 10:55 Taxandria DS2 (d) PSV Handbal DS4 (d) 2389 7-28
C 27-10-2019 10:10 Tremeg DS2 (d) Acritas DS2 (d) 1535 19-8
C 27-10-2019 10:00 Lido DS2 (d) Aristos DS3 (d) 6029 22-11
C 26-10-2019 19:30 Roef DS1 (d) Manual DS2 (d) 6739 19-21
C 13-10-2019 14:30 Elshout DS4 (d) Tremeg DS2 (d) 6403 11-26
C 13-10-2019 12:00 Aristos DS3 (d) Wittenhorst DS1 (d) 4168 8-25
C 13-10-2019 11:00 Habo '95 DS4 (d) Roef DS1 (d) 2832 30-23
C 12-10-2019 19:15 PSV Handbal DS4 (d) GHV DS2 (d) 7680 17-5
C 06-10-2019 10:55 Taxandria DS2 (d) Elshout DS4 (d) 4594 17-19
C 06-10-2019 11:00 GHV DS2 (d) Roef DS1 (d) 4674 13-14
C 06-10-2019 13:25 PSV Handbal DS4 (d) Acritas DS2 (d) 3471 15-6
C 06-10-2019 14:05 Wittenhorst DS1 (d) Manual DS2 (d) 1209 20-9
C 06-10-2019 15:00 Tremeg DS2 (d) Aristos DS3 (d) 7554 29-13
C 06-10-2019 12:20 Lido DS2 (d) Habo '95 DS4 (d) 2793 17-30
C 29-09-2019 13:20 Elshout DS4 (d) PSV Handbal DS4 (d) 6052 3-28
C 29-09-2019 13:05 Manual DS2 (d) Tremeg DS2 (d) 5873 14-22
C 29-09-2019 13:00 Aristos DS3 (d) Taxandria DS2 (d) 2779 24-11
C 29-09-2019 12:20 Acritas DS2 (d) GHV DS2 (d) 6938 16-5
C 29-09-2019 11:00 Habo '95 DS4 (d) Wittenhorst DS1 (d) 4002 16-9
C 28-09-2019 19:30 Roef DS1 (d) Lido DS2 (d) 7765 21-14

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Aristos DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Elshout DS4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Habo '95 DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 H.C.B. '92 DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bouwcenter Centen HVW DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jupiter '75 DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 K.P.J. Beek en Donk DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Lido DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 M.H.V. '81 DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Saturnus DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Handbal Someren DS2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Sprint/Niobe DS3 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
donderdag 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven