Dames Midweekr Zaal

Senioren - Elshout DMW1

Teamleden

Spelers
Rianne van Bladel        
Wies de Haan        
Jolanda Hansen        
Angeli Lommers        
Jacqueline Musch- van Engelen        
Henriette van Noort - van Iersel        
Monique van Sambeek        
Angelique van Sluisveld        
Nienke Verhoeven        
 
Overige teamleden
Ed van Delft Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-06-2020 20:30 Elshout DMW1 Avanti DMW1 (d) 3665 Den Donk Elshout
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 03-06-2020 21:00 H.V.M. DMW1 (d) GHV DMW2 (d)
C 04-06-2020 20:30 Elshout DMW1 (d) Avanti DMW1 (d)
C 10-06-2020 20:00 Avanti DMW2 (d) White Demons DMW 2 (d)
C 17-06-2020 20:00 Avanti DMW2 (d) Avanti DMW1 (d)
C 19-06-2020 19:30 United Breda/Orion R DMW1 (d) Mixed-Up DMW1 (d)
C 23-06-2020 20:00 GHV DMW2 (d) Mixed-Up DMW1 (d)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 27-05-2020 21:00 H.V.M. DMW1 (d) White Demons DMW 2 (d) 6755 0-0
C 22-05-2020 19:30 United Breda/Orion R DMW1 (d) Avanti DMW1 (d) 1344 0-0
C 20-05-2020 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) White Demons DMW 2 (d) 4788 0-0
C 14-05-2020 20:30 Elshout DMW1 (d) Avanti DMW2 (d) 4082 0-0
C 14-05-2020 20:00 GHV DMW2 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 3378 0-0
C 07-05-2020 21:00 White Demons DMW 2 (d) GHV DMW2 (d) 3531 0-0
C 06-05-2020 20:00 Avanti DMW1 (d) H.V.M. DMW1 (d) 4540 0-0
C 23-04-2020 20:30 Elshout DMW1 (d) H.V.M. DMW1 (d) 2126 0-0
C 22-04-2020 20:00 Avanti DMW2 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 5488 0-0
C 15-04-2020 21:00 H.V.M. DMW1 (d) Avanti DMW2 (d) 7732 0-0
C 08-04-2020 20:00 Avanti DMW1 (d) White Demons DMW 2 (d) 5739 0-0
C 02-04-2020 20:30 Elshout DMW1 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 3401 0-0
C 01-04-2020 20:00 Avanti DMW2 (d) GHV DMW2 (d) 6631 0-0
C 01-04-2020 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) H.V.M. DMW1 (d) 5051 0-0
C 27-03-2020 19:00 United Breda/Orion R DMW1 (d) H.V.M. DMW1 (d) 5033 0-0
C 25-03-2020 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) Avanti DMW1 (d) 6250 0-0
C 25-03-2020 19:30 GHV DMW2 (d) White Demons DMW 2 (d) 5624 0-0
C 20-03-2020 19:30 United Breda/Orion R DMW1 (d) Avanti DMW2 (d) 5654 0-0
C 19-03-2020 20:30 Elshout DMW1 (d) White Demons DMW 2 (d) 7294 0-0
C 11-03-2020 19:30 GHV DMW2 (d) Avanti DMW1 (d) 5538 0-0
C 11-03-2020 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) Elshout DMW1 (d) 3347 0-0
C 19-02-2020 19:30 GHV DMW2 (d) Elshout DMW1 (d) 7275 13-9
C 17-02-2020 21:00 White Demons DMW 2 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 2027 13-19
C 27-01-2020 21:00 White Demons DMW 2 (d) Avanti DMW2 (d) 2733 11-16
C 22-01-2020 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 4807 16-13
C 22-01-2020 19:30 GHV DMW2 (d) H.V.M. DMW1 (d) 5793 5-8
C 15-01-2020 21:00 H.V.M. DMW1 (d) Avanti DMW1 (d) 3324 8-6
C 13-01-2020 21:00 White Demons DMW 2 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 7707 9-7
C 10-01-2020 19:00 United Breda/Orion R DMW1 (d) GHV DMW2 (d) 1528 25-12
C 09-01-2020 22:00 Avanti DMW1 (d) Elshout DMW1 (d) 6408 14-7
C 18-12-2019 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) Avanti DMW2 (d) 3971 6-10
C 12-12-2019 22:00 Avanti DMW1 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 4836 16-12
C 11-12-2019 21:00 H.V.M. DMW1 (d) Elshout DMW1 (d) 6467 8-8
C 29-11-2019 19:30 United Breda/Orion R DMW1 (d) Elshout DMW1 (d) 3025 8-9
C 25-11-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) Avanti DMW1 (d) 5912 11-12
C 21-11-2019 22:00 Avanti DMW2 (d) H.V.M. DMW1 (d) 2201 9-5
C 20-11-2019 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) GHV DMW2 (d) 3086 7-10
C 07-11-2019 22:00 Avanti DMW1 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 2276 9-16
C 06-11-2019 21:00 H.V.M. DMW1 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 2469 12-20
C 06-11-2019 19:30 GHV DMW2 (d) Avanti DMW2 (d) 7216 6-19
C 04-11-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) Elshout DMW1 (d) 4578 7-6
C 21-10-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) H.V.M. DMW1 (d) 3050 11-6
C 10-10-2019 22:00 Avanti DMW2 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 1256 13-15
C 03-10-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 2030 7-10
C 02-10-2019 20:00 Avanti DMW1 (d) GHV DMW2 (d) 2983 15-4
C 20-09-2019 19:30 United Breda/Orion R DMW1 (d) White Demons DMW 2 (d) 3317 13-15
C 18-09-2019 21:00 H.V.M. DMW1 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 4192 6-9
C 18-09-2019 20:00 Avanti DMW2 (d) Elshout DMW1 (d) 3253 5-11
C 12-09-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) GHV DMW2 (d) 1593 11-3
C 04-09-2019 20:00 Avanti DMW1 (d) Avanti DMW2 (d) 3328 13-13

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Avanti DMW2 7 9 4 2 1 85 67 18
2 Avanti DMW1 7 9 4 2 1 85 71 14
3 Mixed-Up DMW1 7 8 4 3 0 71 64 7
4 White Demons DMW 2 7 8 4 3 0 77 79 -2
5 United Breda/Orion R DMW1 8 8 4 4 0 125 106 19
6 Elshout DMW1 8 7 3 4 1 68 68 0
7 H.V.M. DMW1 7 5 2 4 1 53 68 -15
8 GHV DMW2 7 4 2 5 0 53 94 -41

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
donderdag 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
donderdag 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven