Dames Midweekr Zaal

Senioren - Elshout DMW1

Teamleden

Spelers
Rianne van Bladel        
Wies de Haan        
Jolanda Hansen        
Angeli Lommers        
Jacqueline Musch- van Engelen        
Henriette van Noort - van Iersel        
Monique van Sambeek        
Angelique van Sluisveld        
Nienke Verhoeven        
 
Overige teamleden
Ed van Delft Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 20-11-2019 20:30 Mixed-Up DMW1 (d) GHV DMW2 (d)
C 21-11-2019 22:00 Avanti DMW2 (d) H.V.M. DMW1 (d)
C 25-11-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) Avanti DMW1 (d)
C 29-11-2019 19:30 United Breda/Orion R DMW1 (d) Elshout DMW1 (d)
C 04-12-2019 19:30 GHV DMW2 (d) White Demons DMW 2 (d)
C 11-12-2019 21:00 H.V.M. DMW1 (d) Elshout DMW1 (d)
C 12-12-2019 22:00 Avanti DMW1 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d)

Uitslagen

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Eindstand Verslag
C 04-11-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) Elshout DMW1 H.H. (Hanneke) van den Heuvel - Michels 4578 7 - 6
C 03-10-2019 20:30 Elshout DMW1 Mixed-Up DMW1 (d) A (Albert) van der Sanden 2030 7 - 10
C 18-09-2019 20:00 Avanti DMW2 (d) Elshout DMW1 T. (Toine) Brok 3253 5 - 11
C 12-09-2019 20:30 Elshout DMW1 GHV DMW2 (d) L (Lia) Pulles 1593 11 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 07-11-2019 22:00 Avanti DMW1 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 2276 9-16
C 06-11-2019 21:00 H.V.M. DMW1 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 2469 12-20
C 06-11-2019 19:30 GHV DMW2 (d) Avanti DMW2 (d) 7216 6-19
C 04-11-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) Elshout DMW1 (d) 4578 7-6
C 21-10-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) H.V.M. DMW1 (d) 3050 11-6
C 10-10-2019 22:00 Avanti DMW2 (d) United Breda/Orion R DMW1 (d) 1256 13-15
C 03-10-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 2030 7-10
C 02-10-2019 20:00 Avanti DMW1 (d) GHV DMW2 (d) 2983 15-4
C 20-09-2019 19:30 United Breda/Orion R DMW1 (d) White Demons DMW 2 (d) 3317 13-15
C 18-09-2019 21:00 H.V.M. DMW1 (d) Mixed-Up DMW1 (d) 4192 6-9
C 18-09-2019 20:00 Avanti DMW2 (d) Elshout DMW1 (d) 3253 5-11
C 12-09-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) GHV DMW2 (d) 1593 11-3
C 04-09-2019 20:00 Avanti DMW1 (d) Avanti DMW2 (d) 3328 13-13

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Mixed-Up DMW1 3 6 3 0 0 35 22 13
2 White Demons DMW 2 3 6 3 0 0 33 25 8
3 United Breda/Orion R DMW1 3 4 2 1 0 48 40 8
4 Elshout DMW1 4 4 2 2 0 35 25 10
5 Avanti DMW1 3 3 1 1 1 37 33 4
6 Avanti DMW2 4 3 1 2 1 50 45 5
7 H.V.M. DMW1 3 0 0 3 0 24 40 -16
8 GHV DMW2 3 0 0 3 0 13 45 -32

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
donderdag 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
donderdag 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven