Dames Midweekr Zaal

Senioren - Elshout DMW1

Teamleden

Spelers
Jolanda Hansen Keeper      
Rianne van Bladel        
Wies de Haan        
Angeli Lommers        
Jacqueline Musch- van Engelen        
Henriette van Noort - van Iersel        
Monique van Sambeek        
Angelique van Sluisveld        
Nienke Verhoeven        
 
Overige teamleden
Ed van Delft Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 13-06-2019 20:00 White Demons DMW1 (d) Desk DMW1 (d) 9595 10-10
C 11-06-2019 20:30 O.H.C. '01 DMW1 (d) Mixed-Up DMW2 (d) 5250 12-7
C 11-06-2019 20:30 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) Dongen DMW2 (d) 9608 8-18
C 06-06-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) Dongen DMW1 (d) 9634 9-17
C 28-05-2019 20:30 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) O.H.C. '01 DMW1 (d) 3075 7-10
C 22-05-2019 20:00 Desk DMW1 (d) Dongen DMW1 (d) 7175 4-6
C 16-05-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) 9631 6-5
C 15-05-2019 20:30 Mixed-Up DMW2 (d) White Demons DMW1 (d) 9592 10-6
C 14-05-2019 21:00 O.H.C. '01 DMW1 (d) Dongen DMW2 (d) 9605 9-9
C 07-05-2019 20:30 O.H.C. '01 DMW1 (d) Desk DMW1 (d) 1066 9-14
C 19-04-2019 20:10 Dongen DMW1 (d) Mixed-Up DMW2 (d) 7096 18-8
C 18-04-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) O.H.C. '01 DMW1 (d) 9629 3-13
C 18-04-2019 20:00 White Demons DMW1 (d) Dongen DMW2 (d) 9609 10-6
C 12-04-2019 20:15 Dongen DMW1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) 4302 11-8
C 10-04-2019 20:00 Desk DMW1 (d) Mixed-Up DMW2 (d) 3880 16-4
C 05-04-2019 21:00 Dongen DMW1 (d) O.H.C. '01 DMW1 (d) 3629 13-13
C 05-04-2019 21:00 Dongen DMW2 (d) Mixed-Up DMW2 (d) 9616 10-13
C 04-04-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) White Demons DMW1 (d) 9635 6-18
C 02-04-2019 20:00 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) Desk DMW1 (d) 949 5-15
C 28-03-2019 20:30 Elshout DMW1 (d) Mixed-Up DMW2 (d) 9626 0-0
C 22-03-2019 20:00 Dongen DMW1 (d) Elshout DMW1 (d) 9642 19-6
C 19-03-2019 21:00 O.H.C. '01 DMW1 (d) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) 2289 13-5
C 18-03-2019 20:00 Desk DMW1 (d) Dongen DMW2 (d) 9611 9-7
C 11-03-2019 21:00 White Demons DMW1 (d) Dongen DMW1 (d) 9597 0-0
C 26-02-2019 20:00 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 (d) White Demons DMW1 (d) 9593 11-12
C 22-02-2019 21:00 Dongen DMW2 (d) Elshout DMW1 (d) 9643 20-4

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Avanti DMW1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti DMW2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elshout DMW1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GHV DMW2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 H.V.M. DMW1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mixed-Up DMW1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 United Breda DMW1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 White Demons DMW 2 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
donderdag 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
do 04-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:15 De Kubus Team training Zaalcompetitie gaat_door
donderdag 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
do 04-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 11-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 18-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 25-10-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 01-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 08-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 15-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 22-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 29-11-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 06-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 13-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 20-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 27-12-18 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 03-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 10-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 17-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 24-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 31-01-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 07-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 14-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 21-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 28-02-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 07-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 14-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 21-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 28-03-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 04-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 11-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 18-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 25-04-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
do 02-05-19 20:30 - 21:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven