D-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout D1

Teamleden

Spelers
Floor van den Assem        
Sandra van Beurden        
Lieke van Beurden        
Imke de Kort        
Tess Lucas        
Sylke Pullens        
Femke van Rooij        
Yfke Verhoeven        
Esmée Vingerhoets        
Maud van Weert        
 
Overige teamleden
Gerrie Couwenberg Trainer
Ingrid de Kort Coach
Yvonne van Rooij - Smits Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 17-06-2019 19:20 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 8970 33-12
C 16-06-2019 11:00 H.V.M. D1 (g) Blauw Wit D1 (g) 9013 33-15
C 15-06-2019 11:00 Elshout D1 (g) R.H.V. D1# (g) 8923 6-22
C 02-06-2019 12:35 Blauw Wit D1 (g) Elshout D1 (g) 8834 15-11
C 02-06-2019 11:50 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) H.V.M. D1 (g) 8877 20-23
C 02-06-2019 11:00 R.H.V. D1# (g) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) 8786 24-10
C 26-05-2019 12:50 R.H.V. D1# (g) H.V.M. D1 (g) 7962 26-12
C 26-05-2019 11:45 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) Elshout D1 (g) 8696 32-19
C 26-05-2019 10:55 Blauw Wit D1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 8652 9-15
C 19-05-2019 12:00 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) Blauw Wit D1 (g) 8604 26-6
C 19-05-2019 11:50 R.H.V. D1# (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 8510 13-12
C 18-05-2019 10:55 Elshout D1 (g) H.V.M. D1 (g) 8558 16-25
C 12-05-2019 12:50 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Elshout D1 (g) 8421 19-14
C 12-05-2019 11:50 Blauw Wit D1 (g) R.H.V. D1# (g) 8376 1-22
C 12-05-2019 10:00 H.V.M. D1 (g) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) 8465 24-24
C 14-04-2019 12:35 Blauw Wit D1 (g) H.V.M. D1 (g) 8286 8-23
C 14-04-2019 11:50 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer D1 (g) 8328 14-13
C 14-04-2019 11:00 R.H.V. D1# (g) Elshout D1 (g) 8236 28-8
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 07-04-2019 11:30 Desk D1# (g) R.H.V. D2# (g) 6224 19-11
C 07-04-2019 09:45 Taxandria D1# (g) G.H.V. D2 (g) 2566 14-11
C 07-04-2019 09:30 RED-RAG/Tachos D1# (g) Elshout D1 (g) 6007 16-12
C 06-04-2019 15:15 Avanti D1 (g) Blauw Wit D1 (g) 4369 18-12
C 06-04-2019 10:00 DOS'80/Olympia'89 D1# (g) H.C.B. '92 D1# (g) 6169 34-9
C 06-04-2019 09:30 White Demons D2 (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 1246 3-25
C 24-03-2019 11:50 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Desk D1# (g) 5546 29-9
C 24-03-2019 10:55 R.H.V. D2# (g) Avanti D1 (g) 3422 7-30
C 24-03-2019 10:00 Blauw Wit D1 (g) Taxandria D1# (g) 2841 9-8
C 23-03-2019 10:40 Elshout D1 (g) White Demons D2 (g) 5094 22-12
C 23-03-2019 12:50 G.H.V. D2 (g) DOS'80/Olympia'89 D1# (g) 1497 7-30
C 23-03-2019 12:10 H.C.B. '92 D1# (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 2452 7-25
C 17-03-2019 15:05 RED-RAG/Tachos D1# (g) G.H.V. D2 (g) 3816 29-8
C 17-03-2019 09:45 Taxandria D1# (g) R.H.V. D2# (g) 936 13-12
C 16-03-2019 10:35 DOS'80/Olympia'89 D1# (g) Blauw Wit D1 (g) 610 28-14
C 16-03-2019 11:20 White Demons D2 (g) H.C.B. '92 D1# (g) 2639 10-4
C 16-03-2019 09:00 Elshout D1 (g) handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) 3888 11-13
C 16-03-2019 13:35 Avanti D1 (g) Desk D1# (g) 1539 16-7
C 24-02-2019 10:00 Blauw Wit D1 (g) RED-RAG/Tachos D1# (g) 7135 12-15
C 24-02-2019 10:50 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Avanti D1 (g) 4172 24-14
C 24-02-2019 11:40 R.H.V. D2# (g) DOS'80/Olympia'89 D1# (g) 847 10-26
C 24-02-2019 15:05 Desk D1# (g) Taxandria D1# (g) 5631 15-13
C 23-02-2019 14:35 H.C.B. '92 D1# (g) Elshout D1 (g) 11 6-19
C 23-02-2019 12:15 G.H.V. D2 (g) White Demons D2 (g) 3089 17-10

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Elshout D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groene Ster D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Internos D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RED-RAG/Tachos D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
5 United Breda D1# 0 0 0 0 0 0 0 0

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Avanti D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elshout D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groene Ster D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Internos D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Orion R D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RED-RAG/Tachos D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Taxandria D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 United Breda D1# 0 0 0 0 0 0 0 0
10 White Demons D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 handbalshop.nl/Witte Ster D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 Sporthal Dillenburcht Team training Zaalcompetitie gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 03-10-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
dinsdag 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
ma 01-10-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 08-10-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 15-10-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 22-10-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 29-10-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 05-11-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 12-11-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 19-11-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 26-11-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 03-12-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 10-12-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 17-12-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 24-12-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 31-12-18 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 07-01-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 14-01-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 21-01-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 28-01-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 04-02-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 11-02-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 18-02-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 25-02-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 04-03-19 18:45 - 19:45 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 12-03-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 19-03-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 03-10-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 19:30 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven