Dames B-Jeugd najaar Veld

Jeugd - Elshout DB1

Teamleden

Spelers
Daantje Cuijpers        
Robin van Delft        
Sanne de Hart        
Demi Jonkers        
Kelly Musters        
Laura van Sambeek        
Babet Scheij        
Pien Simons        
Maud Smits        
Britt Verbeek        
Guusje Verhoeven        
 
Overige teamleden
Jeroen Akkermans Trainer
Jan van Delft Coach
Sandra de Man Coach
Angelique van Sluisveld Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Uitslagen

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 16-06-2019 11:00 Avanti DB1# (d) Roef DB1# (d) 9029 7-29
C 16-06-2019 10:00 Elshout DB1 (d) Desk DB1 (d) 8937 15-9
C 15-06-2019 11:50 H.C.B. '92 DB1# (d) DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) 8980 7-12
C 02-06-2019 12:15 Roef DB1# (d) Elshout DB1 (d) 8845 10-27
C 02-06-2019 10:45 Desk DB1 (d) H.C.B. '92 DB1# (d) 8801 15-5
C 01-06-2019 17:55 DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) Avanti DB1# (d) 8891 28-5
C 27-05-2019 19:30 Avanti DB1# (d) Desk DB1 (d) 8756 8-34
C 26-05-2019 11:05 H.C.B. '92 DB1# (d) Elshout DB1 (d) 8707 6-20
C 26-05-2019 12:15 Roef DB1# (d) DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) 8661 15-27
C 19-05-2019 10:00 Elshout DB1 (d) Avanti DB1# (d) 8572 29-10
C 19-05-2019 11:45 Desk DB1 (d) DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) 8526 15-17
C 18-05-2019 10:55 H.C.B. '92 DB1# (d) Roef DB1# (d) 8616 11-12
C 12-05-2019 11:00 Avanti DB1# (d) H.C.B. '92 DB1# (d) 8480 5-21
C 12-05-2019 12:45 Roef DB1# (d) Desk DB1 (d) 8386 18-22
C 11-05-2019 10:50 DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) Elshout DB1 (d) 8434 8-15
C 14-04-2019 12:45 Roef DB1# (d) Avanti DB1# (d) 8295 18-11
C 14-04-2019 11:45 Desk DB1 (d) Elshout DB1 (d) 8250 10-19
C 13-04-2019 13:00 DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) H.C.B. '92 DB1# (d) 8341 19-10
  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Uitslag
C 07-04-2019 12:00 Bergeijk DB1 (d) Handbal Someren DB1# (d) 6227 12-18
C 07-04-2019 10:25 M.H.V. '81 DB1 (d) H.C.B. '92 DB1# (d) 3841 19-12
C 07-04-2019 10:00 Habo '95 DB1 (d) Helios '72 DB1 (d) 5129 20-19
C 06-04-2019 13:45 PSV Handbal DB1 (d) Blauw Wit DB1# (d) 3819 8-17
C 06-04-2019 12:05 DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) Swift DB1# (d) 6097 17-24
C 06-04-2019 10:55 Aristos DB1# (d) Elshout DB1 (d) 1704 4-15
C 24-03-2019 12:00 Blauw Wit DB1# (d) Bergeijk DB1 (d) 6572 19-8
C 24-03-2019 10:00 Elshout DB1 (d) DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) 3765 13-7
C 23-03-2019 10:05 H.C.B. '92 DB1# (d) Aristos DB1# (d) 4705 6-5
C 23-03-2019 17:45 Swift DB1# (d) PSV Handbal DB1 (d) 6255 26-13
C 23-03-2019 14:30 Handbal Someren DB1# (d) Habo '95 DB1 (d) 1520 24-17
C 23-03-2019 14:00 Helios '72 DB1 (d) M.H.V. '81 DB1 (d) 974 21-24
C 17-03-2019 12:30 Elshout DB1 (d) Swift DB1# (d) 2602 12-13
C 17-03-2019 12:00 Bergeijk DB1 (d) PSV Handbal DB1 (d) 4759 13-10
C 17-03-2019 11:00 Habo '95 DB1 (d) Blauw Wit DB1# (d) 2279 11-19
C 17-03-2019 10:25 M.H.V. '81 DB1 (d) Handbal Someren DB1# (d) 1161 16-14
C 16-03-2019 18:40 Aristos DB1# (d) Helios '72 DB1 (d) 2891 9-15
C 16-03-2019 17:55 DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) H.C.B. '92 DB1# (d) 240 14-4
C 24-02-2019 10:50 Blauw Wit DB1# (d) M.H.V. '81 DB1 (d) 4084 14-11
C 23-02-2019 15:30 H.C.B. '92 DB1# (d) Elshout DB1 (d) 3192 6-17
C 23-02-2019 17:30 Swift DB1# (d) Bergeijk DB1 (d) 4980 24-9
C 23-02-2019 18:00 PSV Handbal DB1 (d) HaBo '95 DB1 (d) 3681 6-8
C 23-02-2019 12:00 Helios '72 DB1 (d) DOS'80/Olympia'89 DB1 (d) 892 23-21
C 23-02-2019 11:00 Handbal Someren DB1# (d) Aristos DB1# (d) 580 19-10

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Avanti DB1# 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOS'80/Olympia'89 DB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elshout DB1# 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GHV DB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roef DB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 White Demons DB1 0 0 0 0 0 0 0 0

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Avanti DB1# 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen DB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elshout DB1# 0 0 0 0 0 0 0 0
4 E.O.C./Delta Sport DB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GHV DB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heerle DB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 H.V.M. DB2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Internos DB2# 0 0 0 0 0 0 0 0
9 O.H.C. '01 DB1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 White Demons DB1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 handbalshop.nl/Witte Ster DB2 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
woensdag 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 03-10-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 20:00 Sporthal Overlaat Team training Zaalcompetitie gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
vr 05-10-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 12-10-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 19-10-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 26-10-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 02-11-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 09-11-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 23-11-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 30-11-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 07-12-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 14-12-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 21-12-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 28-12-18 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 04-01-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 11-01-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 18-01-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 25-01-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 01-02-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 08-02-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 15-02-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 22-02-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 01-03-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 08-03-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 15-03-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 22-03-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 29-03-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 05-04-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 12-04-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 19-04-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
vr 26-04-19 18:00 - 19:00 D'Oultremontcollege Team training Zaalcompetitie gaat_door
maandag 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
ma 01-10-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
woensdag 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
vr 28-09-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 05-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 12-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 19-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 26-10-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 02-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 09-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 16-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 23-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 30-11-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 07-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 14-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 21-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 28-12-18 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 04-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 11-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 18-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 25-01-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 01-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 08-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 15-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 22-02-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
vr 01-03-19 19:30 - 20:30 Sportpark Den Donk Extra team training Veldcompetitie gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:00 Sportpark Den Donk Team training Veldcompetitie gaat_door

Berichten



Adverteerders
Terug naar boven