• Trainingenoverzicht veldcompetitie seizoen '21 / '22

    Trainingsdag: Team: Tijdstip: Trainer: Locatie
    Maandag Meiden C1 19:00 - 20:00 Inge Den Donk
    Maandag Dames 4/Meiden A 20:00 - 21:00 Jeroen Den Donk
    Dinsdag Meiden E1 18:00 - 19:00 Sandra Werner Colleen Den Donk
    Dinsdag Meiden E2 18:00 - 19:00 Sandra Werner Colleen Den Donk
    Dinsdag Meiden D 19:00 - 20:00 Daniek Den Donk
    Dinsdag Meiden C2 19:00 - 20:00 Kris Den Donk
    Dinsdag Dames 3/Dames 4 20:00 - 21:00 Gerard Den Donk
    Dinsdag Dames 1/Dames 2 20:00 - 21:30 Patrick/Nico/Ian Dillenburcht
    Woensdag Dames A/Meiden C1 19:30 - 21:00 Maarten Den Donk
    Donderdag Meiden F 18:00 - 19:00 Vacature & Assistent Den Donk
    Donderdag Meiden D 19:00 - 20:00 Marit Den Donk
    Donderdag Dames C2 19:00 - 20:00 Natasja Den Donk
    Donderdag Dames Recreanten 20:30 - 21:30 Ed Den Donk
    Donderdag Dames 1/Dames 2 20:30 - 22:00 Patrick/Nico Dillenburcht
  • Trainingenoverzicht zaalcompetitie seizoen '21-'22

    Training per team
    TeamDagaanvang eindeLocatietrainerCoach
    F Donderdag18:1519:15Gymzaal BasisschoolNNBMarjolein/Miranda/Anne
    E2Dinsdag18:0019:00DillenburchtSandra/Werner/ColleenEllen/Janneke/Gerdina
    E1Dinsdag18:0019:00DillenburchtSandra/Werner/ColleenGeertje/Karlijn/Nathalie
    DDinsdag19:3020:30KubusDaniek / ArianeDaniek van Hulten
    DDonderdag19:0020:00D'OultremontMarit
    C2Dinsdag18:0019:00DillenburchtKris & AssistentErica/Chantal
    C2Donderdag19:0020:00KubusVacature
    C1Maandag19:0020:00OverlaatIngeSanda/Will
    C1Woensdag19:0020:30DillenburchtWill / Britt
    AMaandag19:0020:00D'OultremontMaartenMaarten/Joyce/Wies
    AWoensdag 18:3020:00De OverlaatJeroen
    DS4 Dinsdag20:4522:15DillenburchtGerardJeroen/Angelique
    DS4 Woensdag 18:3020:00De OverlaatJeroen
    DS3Dinsdag20:4522:15DillenburchtGerardJorrit
    DS1/2Dinsdag19:1520:45DillenburchtPatrick/Nico
    DS1 Donderdag20:0021:30KubusPatrickPatrick
    DS2Vrijdag19:0020:30Die HeygraveNicoNico
    RecreantenDonderdag20:0021:00D' OultremontEd