• Zaalprogramma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 oktober 09:45HV Bommelerwaard D1# (g) - S.C. Elshout D1 (g)De RingZALTBOMMEL
    2 oktober 12:00S.C. Elshout F1 (g) - Avanti F1 (g)'t VijfeikenHEESCH
    2 oktober 12:20S.C. Elshout F1 (g) - Dynamico F1 (g)'t VijfeikenHEESCH
    2 oktober 12:30S.C. Elshout E2 (g) - HV Bommelerwaard E1 (g)DillenburchtDRUNEN
    2 oktober 13:00White Demons F1# (g) - S.C. Elshout F1 (g)'t VijfeikenHEESCH
    2 oktober 17:45Heerle DC1# (d) - S.C. Elshout DC1# (d)De OmganckWOUW
    2 oktober 19:00S.C. Elshout DS3 (d) - Taxandria DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    3 oktober 10:00S.C. Elshout DA1 (d) - H.C.B. '92 DA1 (d)DillenburchtDRUNEN
    3 oktober 11:15S.C. Elshout DS2 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS4 (d)DillenburchtDRUNEN
    3 oktober 12:30S.C. Elshout DS4 (d) - HV Bommelerwaard DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    3 oktober 12:35Heerle DC2 (d) - S.C. Elshout DC2 (d)De OmganckWOUW
    3 oktober 13:45S.C. Elshout DS1 (d) - Groene Ster DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    9 oktober 09:30White Demons E1 (g) - S.C. Elshout E1# (g)'t RuivenBERKEL-ENSCHOT
    9 oktober 09:30GHV E2 (g) - S.C. Elshout E2 (g)De WisselGOIRLE
    9 oktober 10:45S.C. Elshout D1 (g) - Dynamico D3 (g)DillenburchtDRUNEN
    9 oktober 11:30S.C. Elshout DC2 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d)DillenburchtDRUNEN
    10 oktober 10:30HV Bommelerwaard DS1 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)De RingZALTBOMMEL
    10 oktober 13:05GHV DS1 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)De WisselGOIRLE
    16 oktober 10:00S.C. Elshout F1 (g) - Dongen F2 (g)De WisselGOIRLE
    16 oktober 10:40GHV F1 (g) - S.C. Elshout F1 (g)De WisselGOIRLE
    16 oktober 11:00S.C. Elshout F1 (g) - Dongen F1 (g)De WisselGOIRLE
    16 oktober 14:55Dynamico E2 (g) - S.C. Elshout E1# (g)'t VijfeikenHEESCH
    16 oktober 19:00S.C. Elshout DS3 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)Die HeygraveVLIJMEN
    17 oktober 10:00White Demons DC1 (d) - S.C. Elshout DC1# (d)'t RuivenBERKEL-ENSCHOT
    17 oktober 11:00handbalshop.nl/Witte Ster DC1# (d) - S.C. Elshout DC2 (d)WaspikWASPIK
    17 oktober 11:50United Breda/Orion R DS2 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)Haagse BeemdenBREDA
    17 oktober 12:20RHV E1# (g) - S.C. Elshout E2 (g)Den Butter SportcomplexRIJEN
    17 oktober 12:35H.V.M. DA1 (d) - S.C. Elshout DA1 (d)AmerhalMADE
    17 oktober 13:20R.H.V. DS2 (d) - S.C. Elshout DS2 (d)Den Butter SportcomplexRIJEN
    30 oktober 09:45S.C. Elshout E2 (g) - Dongen E3# (g)DillenburchtDRUNEN
    30 oktober 10:45S.C. Elshout E1# (g) - RED-RAG/Tachos E1 (g)DillenburchtDRUNEN
    30 oktober 11:45S.C. Elshout D1 (g) - Avanti D4 (g)DillenburchtDRUNEN
    30 oktober 12:30S.C. Elshout DC2 (d) - H.V.M. DC1 (d)DillenburchtDRUNEN
    30 oktober 13:30S.C. Elshout DC1# (d) - United Breda/Orion R DC1# (d)DillenburchtDRUNEN
    31 oktober 10:00S.C. Elshout DA1 (d) - Desk DA1 (d)DillenburchtDRUNEN
    31 oktober 11:15S.C. Elshout DS2 (d) - HC Zeeland DS2 (d)DillenburchtDRUNEN
    31 oktober 12:30S.C. Elshout DS4 (d) - Blauw Wit DS2 (d)DillenburchtDRUNEN
    31 oktober 13:45S.C. Elshout DS1 (d) - RED-RAG Tachos/Wite Ster DS2 (d)DillenburchtDRUNEN
    3 november 21:00Mixed-Up DMW2 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)DriedorpWAGENBERG
    6 november 19:30H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)DongemondRAAMSDONKSVEER
    7 november 09:00Avanti F1 (g) - S.C. Elshout F1 (g)DillenburchtDRUNEN
    7 november 09:20Dynamico F1 (g) - S.C. Elshout F1 (g)DillenburchtDRUNEN
    7 november 09:30Roef D1 (g) - S.C. Elshout D1 (g)StokeindMOERGESTEL
    7 november 10:00S.C. Elshout F1 (g) - White Demons F1# (g)DillenburchtDRUNEN
    7 november 10:00Dongen E4 (g) - S.C. Elshout E2 (g)De SalamanderDONGEN
    7 november 10:00H.M.C. Raamsdonksveer E2 (g) - S.C. Elshout E1# (g)DongemondRAAMSDONKSVEER
    7 november 12:00O.H.C. '01 DC1 (d) - S.C. Elshout DC2 (d)OosterheideOOSTERHOUT NB
    7 november 13:50H.M.C. Raamsdonksveer DC2 (d) - S.C. Elshout DC1# (d)DongemondRAAMSDONKSVEER
    7 november 14:15Blauw Wit DS1 (d) - S.C. Elshout DS2 (d)Sporthal Zuid'S-HERTOGENBOSCH
    7 november 15:30Blauw Wit DS2 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)Sporthal Zuid'S-HERTOGENBOSCH
    7 november 16:45Blauw Wit DS3 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)Sporthal Zuid'S-HERTOGENBOSCH
    13 november 09:30S.C. Elshout E2 (g) - H.V.M. E1 (g)DillenburchtDRUNEN
    13 november 10:25S.C. Elshout E1# (g) - Dongen E2 (g)DillenburchtDRUNEN
    13 november 11:20S.C. Elshout DC2 (d) - Internos DC1# (d)DillenburchtDRUNEN
    13 november 12:20S.C. Elshout D1 (g) - Taxandria D3 (g)DillenburchtDRUNEN
    13 november 13:05S.C. Elshout DC1# (d) - Groene Ster DC1 (d)DillenburchtDRUNEN
    13 november 19:00S.C. Elshout DS3 (d) - Blauw Wit DS3 (d)DillenburchtDRUNEN
    14 november 10:00S.C. Elshout DA1 (d) - RED-RAG/Tachos DA1 (d)DillenburchtDRUNEN
    14 november 11:15S.C. Elshout DS2 (d) - Dongen DS3 (d)DillenburchtDRUNEN
    14 november 12:30S.C. Elshout DS4 (d) - MOK DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    14 november 13:45S.C. Elshout DS1 (d) - Dongen DS2 (d)DillenburchtDRUNEN
    18 november 22:00Avanti DMW2 (d) - S.C. Elshout DMW1 (d)DillenburchtDRUNEN
    20 november 17:30Heerle DA1# (d) - S.C. Elshout DA1 (d)De OmganckWOUW
    21 november 10:00Desk E1 (g) - S.C. Elshout E2 (g)De WerftKAATSHEUVEL
    21 november 10:00Blauw Wit E2 (g) - S.C. Elshout E1# (g)De Schutskamp'S-HERTOGENBOSCH
    21 november 10:15H.V.M. DS1 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)AmerhalMADE
    21 november 10:20Dongen F2 (g) - S.C. Elshout F1 (g)De SalamanderDONGEN
    21 november 10:40S.C. Elshout F1 (g) - GHV F1 (g)De SalamanderDONGEN
    21 november 11:00Desk DS1 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)De WerftKAATSHEUVEL
    21 november 11:20Dongen F1 (g) - S.C. Elshout F1 (g)De SalamanderDONGEN
    21 november 13:50R.H.V. DC1 (d) - S.C. Elshout DC2 (d)Den Butter SportcomplexRIJEN
    21 november 14:05Dongen D2 (g) - S.C. Elshout D1 (g)De SalamanderDONGEN
    21 november 15:00MOK DS1 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)DeltahalDORDRECHT
    21 november 15:50Dongen DC1# (d) - S.C. Elshout DC1# (d)De SalamanderDONGEN
    27 november 09:30S.C. Elshout E2 (g) - Roef E1 (g)DillenburchtDRUNEN
    27 november 10:25S.C. Elshout D1 (g) - HV Bommelerwaard D1# (g)DillenburchtDRUNEN
    27 november 11:10S.C. Elshout DC2 (d) - Heerle DC2 (d)DillenburchtDRUNEN
    27 november 12:10S.C. Elshout DC1# (d) - Heerle DC1# (d)DillenburchtDRUNEN
    27 november 19:00S.C. Elshout DS3 (d) - H.V.M. DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    28 november 10:30S.C. Elshout DS2 (d) - Heerle DS2 (d)Die HeygraveVLIJMEN
    28 november 11:20H.C.B. '92 DA1 (d) - S.C. Elshout DA1 (d)Pius XLIEMPDE
    28 november 15:45S.C. Elshout DS1 (d) - Software Society/Avanti DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    28 november 16:55S.C. Elshout DS4 (d) - Roef DS1 (d)DillenburchtDRUNEN
    4 december 19:20White Demons DS2 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)'t RuivenBERKEL-ENSCHOT
    4 december 19:30O.H.C. '01 DS1 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)OosterheideOOSTERHOUT NB
    4 december 19:30Dynamico D3 (g) - S.C. Elshout D1 (g)'t VijfeikenHEESCH
    4 december 19:30Roef DS1 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)StokeindMOERGESTEL
    5 december 09:00RED-RAG/Tachos E2 (g) - S.C. Elshout E2 (g)De ZeineWAALWIJK
    5 december 10:00O.H.C. '01 E1 (g) - S.C. Elshout E1# (g)OosterheideOOSTERHOUT NB
    5 december 11:10United Breda/Orion R DS3 (d) - S.C. Elshout DS2 (d)Haagse BeemdenBREDA
    5 december 12:50H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d) - S.C. Elshout DC2 (d)DongemondRAAMSDONKSVEER
    11 december 09:30S.C. Elshout E1# (g) - GHV E1 (g)DillenburchtDRUNEN
    11 december 10:25S.C. Elshout DC2 (d) - handbalshop.nl/Witte Ster DC1# (d)DillenburchtDRUNEN
    11 december 11:25S.C. Elshout DC1# (d) - White Demons DC1 (d)DillenburchtDRUNEN
    11 december 19:00S.C. Elshout DS3 (d) - White Demons DS2 (d)DillenburchtDRUNEN
    12 december 09:00S.C. Elshout E2 (g) - R.H.V. E2 (g)DillenburchtDRUNEN
    12 december 10:00S.C. Elshout DA1 (d) - H.V.M. DA1 (d)DillenburchtDRUNEN
    12 december 11:15S.C. Elshout DS2 (d) - GHV DS2 (d)DillenburchtDRUNEN
    12 december 12:30S.C. Elshout DS4 (d) - GHV DS3 (d)DillenburchtDRUNEN
    12 december 13:45S.C. Elshout DS1 (d) - Internos DS2 (d)DillenburchtDRUNEN