• Elshout Dames 2

  • S.C. Elshout DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pol, NicoTechnische staf
    Rombouts, AnnemiekTechnische staf
    Rombouts, MarloesTechnische staf
  • Trainingsschema

    Competitie: Dag: Tijd: Trainer: Locatie:
    Veld Dinsdag 20:00-21.30 uur Patrick/Nico Sporthal Dillenburcht
    Veld Donderdag 20.00-21.30 Patrick/Nico Sporthal Dillenburcht
    Zaal Dinsdag 19.15-20.45 uur Patrick/Nico Sporthal Dillenburcht
    Zaal Vrijdag 19.00-20.30 uur Nico Die Heygrave
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden S.C. Elshout DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit DS115140136412623828
    2S.C. Elshout DS216140238219418828
    3R.H.V. DS21510053202417920
    4H.M.C. Raamsdonksveer DS4179083322894318
    5Dongen DS314806261270-916
    6HC Zeeland DS2158072692511816
    7Heerle DS214608264280-1612
    8United Breda/Orion R DS3144010204305-1018
    9GHV DS2183114222400-1787
    10Handball Tilburg DS3160115170432-2621
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aa, Anouk van derSpelend teamlid
    Besselaar, Evy van denSpelend teamlid
    Drunen, Martine vanSpelend teamlid
    Eekels, NinaSpelend teamlid
    Geelen, CynthiaSpelend teamlid
    Hooven, Joyce van deSpelend teamlid
    Knippels, SanneSpelend teamlid
    Kolmans, LisaSpelend teamlid
    Lommers, JessieSpelend teamlid
    Rombouts, AnnemiekSpelend teamlid
    Rombouts, MarloesSpelend teamlid
    Rombouts, SuzanSpelend teamlid
    Sambeek, Fleur vanSpelend teamlid
    Verdijk, MaudSpelend teamlid
    Wit, Kris deSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    S.C. Elshout DS2

    Dames Senioren

    23,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd