• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    1 okt. 09:40White Demons E1 (g) - S.C. Elshout E1 (g)'t Ruiven
    1 okt. 19:20White Demons DS1 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)'t Ruiven
    1 okt. 19:30Roef DS1 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)Stokeind
    2 okt. 10:15Roef DC1 (d) - S.C. Elshout DC1# (d)Stokeind
    2 okt. 11:00handbalshop.nl/Witte Ster DS1 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)Waspik
    2 okt. 12:50H.M.C. Raamsdonksveer DS3 (d) - S.C. Elshout DS2 (d)Dongemond
    2 okt. 13:55Dongen DB1# (d) - S.C. Elshout DB1 (d)De Salamander
    5 okt. 20:00Avanti DMW1 (d) - S.C. Elshout DMW2 (d)Duinzicht/de Schakel
    6 okt. 20:30S.C. Elshout DMW1 (d) - H.V.M. DMW1 (d)Den Donk Elshout
    8 okt. 12:10S.C. Elshout E1 (g) - Blauw Wit E1 (g)Die Heygrave
    8 okt. 13:25S.C. Elshout DC1# (d) - Internos DC1# (d)Die Heygrave
    8 okt. 19:00S.C. Elshout DS4 (d) - handbalshop.nl/Witte Ster DS1 (d)Dillenburcht
    9 okt. 09:30S.C. Elshout F1# (g) - Dynamico F1 (g)Dillenburcht
    9 okt. 09:50Avanti F1 (g) - S.C. Elshout F1# (g)Dillenburcht
    9 okt. 10:30Blauw Wit F1 (g) - S.C. Elshout F1# (g)Dillenburcht
    9 okt. 10:50S.C. Elshout F1# (g) - Helios '72 F1 (g)Dillenburcht
    9 okt. 11:30S.C. Elshout DB1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DB3 (d)Dillenburcht
    9 okt. 12:40S.C. Elshout DS3 (d) - Taxandria DS1 (d)Dillenburcht
    9 okt. 14:00S.C. Elshout DS2 (d) - HC Zeeland DS2 (d)Dillenburcht
    15 okt. 16:55Dynamico E1 (g) - S.C. Elshout E1 (g)'t Vijfeiken
    15 okt. 17:55Dynamico DC1# (d) - S.C. Elshout DC1# (d)'t Vijfeiken
    16 okt. 11:30White Demons DC1 (d) - S.C. Elshout DC2 (d)'t Ruiven
    16 okt. 11:35R.H.V. DS2 (d) - S.C. Elshout DS2 (d)Den Butter Sportcomplex
    16 okt. 12:05GHV DS1 (d) - S.C. Elshout DS1 (d)De Wissel
    16 okt. 12:20Blauw Wit DS2 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)De Schutskamp
    16 okt. 14:35Taxandria DS1 (d) - S.C. Elshout DS4 (d)Den Donk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.S.C. Elshout DC1# (d) - Avanti DC1# (d)19 - 21
    25 sep.S.C. Elshout DB1 (d) - White Demons DB1 (d)19 - 7
    24 sep.S.C. Elshout DC2 (d) - White Demons DC1 (d)4 - 4
    20 sep.S.C. Elshout DMW2 (d) - Mixed-Up DMW2 (d)19 - 9
    18 sep.S.C. Elshout DC1# (d) - Internos DC1# (d)16 - 18
    18 sep.S.C. Elshout DB1 (d) - Taxandria DB1# (d)9 - 4
    17 sep.S.C. Elshout DC2 (d) - Taxandria DC1# (d)13 - 6
    17 sep.S.C. Elshout D1 (g) - Taxandria D3# (g)3 - 12
    15 sep.S.C. Elshout DMW1 (d) - United Breda DMW1 (d)8 - 14